PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 710
ocen
7,1 10 1 83710
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

NUDA

ocenił(a) film na 4

Rany, daaaaawno się tak nie wynudziłem na żadnym filmie. Brak napięcia, może jedynie przez początkową część filmu która była dość obiecująca ale potem... nagromadzenie wątków z których nic nie wynika, strasznie chaotycznie przeprowadzona akcja, mdła muzyka, pare błędów tu i tam i oczywiście sandra bullock piękna i wymalowana każdego ranka po wstaniu z łóżka (która swoją drogą była całkiem niezła w swojej roli) Do tego te zakończenie... głowna bohaterka zamiast odrazu zapobiec wypadkowi o którym od dawna wiedziała, gada sobie z mężem przez telefon tym samym sie do niego przyczyniając.

Po tylu pozytywnych opiniach spodziewałem się solidnego kina, a tu typowa amerykańska średniawka. No coz... Dobry pomysł, fatalnie zrealizowany. Najlepszy to tu jest chyba plakat. Kino psychologiczne niskich lotów.

typek234

dokładnie nic dodać nic ujać, film tak trzymal w napięciu, że mój mąż zdrzemnął się na tym filmie, a ja robilam prasowanie! takie ckliwe romansidło dla panienek udające kino psychologiczne! początek, był jeszcze ok, ale potem nagromadzenie tych wątków, stało się zbyt nużące! wyłączyłam pod koniec, nawet nie interesowało mnie jak sie skończy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones