PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 710
ocen
7,1 10 1 83710
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

Zmarnowany potencjał

ocenił(a) film na 6

Pomysł nawet mi się podobał, rola Sandry Bullock ujdzie, ale rozwój wypadków i zakończenie kiepskie jak dla mnie. Poza tym sporo nieścisłości, jak choćby to, że w czwartek dziecko nie ma blizn mimo że skaleczyło się we wtorek....
Mogło być znacznie lepiej.

ocenił(a) film na 6
siakacs

zgadzam się co do zmarnowanego potencjału. Film naprawdę świetny, trzymający w napięciu...a potem nagle wręcz idiotyczna scena śmierci męża i koniec godny melodramatu (ciąża). Naprawdę się zawiodłam, liczyłam na coś więcej.

ocenił(a) film na 6
siakacs

w pełni się z Wami zgadzam. Jak dla mnie film był, aż nad to przewidywalny, a nie tego oczekuje po dobrych thrillerach psychologicznych,. Irytował mnie nieco brak reakcji bohaterki na odkrycie przyczyn zdarzeń które zobaczyła w przyszłości jak wyjaśnienie się dlaczego zasłoniła lustra czy dlaczego dziewczynki nie chciały dostrzegać, że jedna z nich ma blizny nazywając ją "piekną księżniczką"(scena przy huśtawce), zważywszy na to, że już inne zdarzenia ją dziwiły jak odkrycie dlaczego w przyszłości znalazła wyrwaną kartkę w koszu na śmieci(aha no tak bo przecież sama dopiero co ją tam wrzuciłam). Dodałbym jeszcze scenę z księdzem -znawcą tego typu zjawisk...żenada-.- jeśli chodzi o filmy z widzeniem przyszłości to Premonition sporo brakuje do The jacket nie mówiąc już o Donniem Darko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones