PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 707
ocen
7,1 10 1 83707
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

film poruszający

ocenił(a) film na 10

na mnie zrobił pozytywne wrazenie, a oglądałam go zupełnie przypadkiem wiec niespodziewałam sie cudów. Mimo tego, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo film mimo małego niedopatrzenia jest bardzo piękny.

ocenił(a) film na 10
gosia_rzeszow

Potwierdzam oglądałam wczoraj. Choć tego typu filmów jest masa,warto obejrzeć. Jak dla mnie daje sporo do myślenia. Szkoda,że wyszło jak wyszło. Podobny w tematyce jeśli chodzi o końcówkę filmu jest film pt. "Inni" z Nicole Kidman.

gosia_rzeszow

Żeby to tak... cóż, niczego nowego nie wnosi jeśli chodzi o technikę filmową, nie rozwija też w szczególnie twórczy sposób rozwiązań już istniejących. Oglądałem go wczoraj, a muzyka z filmu jakoś mi przepadła. Pomysł na fabułę był nieco wyświechtany i reżyser chyba do końca nie kontrolował tego, co się dzieje. Postaciom brak jakiejś konkretnej motywacji psychologicznej, są to raczej figury dobrze już znane i oklepane (doktor Roth na przykład). Może zamiast brnąć w fantastykę ciekawiej byłoby zająć się psychologią bohaterów? Świadomość zbliżającej się zdrady i śmierci męża zarazem byłaby pomysłem na niezłe studium bohaterki. Jakiś pomysł jest, ale strasznie kulawy. Nie jest to jakieś wysoko artystyczne kino, ale z nudów można obejrzeć. Nie dopatrywałbym się tam zbyt ważkich kwestii. Nawet postać duchownego nie jest w stanie wprowadzić jakiejś istotnej myśli - a chyba taką funkcję ta postać miała pełnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones