PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 737
ocen
7,0 10 1 31737
7,8 32
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Jak to się stało, że scenariusz tworzyli odtwórcy głównych ról? Czy ten film był jakoś lekko
improwizowany? O co chodzi?

Co do samego filmu to przyzwyczaiłem się do tej pary, bardzo mi się trylogia podoba. Ciekawe, co
będzie dalej?

ocenił(a) film na 8
filipex1001

Dialogi są w pewnym stopniu improwizowane, począwszy od pierwszej części.

Niestety, trylogis została zakończona. Raczje nic więcej w tym duecie nie zobaczymy

ocenił(a) film na 9
laxman

Gdzie przeczytałeś, że dialogi były improwizowane? Wywiad z reżyserem, który gdzieś kiedyś znalazłam sugerował, że scenariusze przygotowywane były za każdym razem przez kilka lat i wynikały ze spotkań głównych bohaterów z reżyserem. Ponadto nie były dziełem przypadku, czy improwizacji, o której wspominasz, ale starannie przygotowywane. Co więcej naturalność dialogów wcale nie była tak prosta do odtworzenia.

A może za 10 lat zobaczymy jednak Delpy i Hawke w kolejnej części? Żadna kolejna część nie była ponoć na początku planowana. A co z zakończeniem? W domyśle dopowiedziałam sobie, że Celine jednak podjęła próbę dialogu z Jesse...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones