PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665080}

Przed północą

Before Midnight
7,0 31 765
ocen
7,0 10 1 31765
7,8 33
oceny krytyków
Przed północą
powrót do forum filmu Przed północą

Ja zrobiłam ten błąd... zupełnie inaczej odbiera się film jeśli zapoznasz się z fabułą z poprzednich części ("Before sunrise" i " Before sunset"). Uważam, że druga część najlepsza. " Before midnight" moim zdaniem najsłabszy, trochę przegadany za bardzo, ale z drugiej strony ciekawe spojrzenie na bohaterów po latach. Wielki plus dla trylogii, że ciągle grają ci sami aktorzy.

ocenił(a) film na 9
nullo123

Gdyby nie Twój komentarz, żyłbym w nieświadomości że były jakieś wcześniejsze części. I jeśli tą oceniasz jako najsłabszą, to już nie mogę się doczekać poprzednich! Właśnie skończyłem oglądać razem z dziewczyną i "Przed północą" zrobiło na nas spore wrażenie. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
nullo123

nie moge sie zgodzic... ogladalem ten film nie wiedzac, ze to czesc dluzszej historii. pogubic sie nie da, wszystko jest ladnie wytlumaczone i powiedziane, film oglada sie gladko, dla nieswiadomego widza nic nie wskazywalo na to, ze to jakas seria...

za to po obejrzeniu do konca - dowiedziec sie, ze sa jeszcze dwie wczesniejsze czesci (moim zdaniem trzymajace ten sam klimat i poziom) - to fantastyczny prezent i niespodzianka! jesli komus podobal sie ten film jako osobny film to cala seria spodoba mu sie jeszcze bardziej.

ocenił(a) film na 6
malkontent

a czy ja mówię, że można się pogubić , albo czegoś nie zrozumieć? Po prostu lepiej się ogląda po kolei. Dla mnie druga część ma niesamowity klimat i napięcie , najlepsza!!

ocenił(a) film na 8
malkontent

Nie tyle chodzi o to, że się pogubisz, ale znajać poprzednie części zupełnie inaczej odbierasz ostatnią.

nullo123

Niekoniecznie obejrzenie filmów w innej kolejności będzie błędem, ja zaczęłam od drugiej części (nie wiedziałam że są powiązane chociaż słyszałam o obu filmach) i kilka dni później włączyłam z ciekawości pierwszą część. Osobiście 1 bardziej mi się podobała, chociaż druga część też ma coś w sobie - bohaterowie są dojrzalsi, inaczej patrzą na życie. Części 3 jeszcze nie widziałam, ale zamierzam obejrzeć za jakiś czas, mam nadzieję że również pozytywnie mnie zaskoczy.

ocenił(a) film na 8
nullo123

Dokładnie. Nie ma najmniejszego sensu oglądanie tego filmu w oderwaniu od poprzednich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones