PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 193
oceny
7,5 10 1 39193
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

Czekałam z napięciem na ZACHÓD. Czekałam, czekałam i ... wielkie rozczarowanie :(
Film jest po prostu nudny. Kilka bystrych kwestii i na tym koniec.
Po obejrzeniu tego filmu, cała magia "przed WSCHODEM słońca" zniknęła.
Czar prysł. Tamten film był niezwykły, fascynujący, inteligentny. Owiany jakąś tajemnicą, niezwykłą atmosferą, lekko bajeczny wręcz.
Ten sprowadza na ziemię i sprawia, że urok pierwszej części po prostu ginie.

ocenił(a) film na 7
ajka_k

Głupia rzecz... Minęło kilka tyg od kiedy byłam w kinie i kiedy dziś o nim myślę, stwierdzam że... był fantastyczny. Inny? Tak, ale wspaniały na swój sposob. Pozwalający lepiej zrozumieć pierwszą część, wiele do niej wnoszący. Sama tego nie rozumeim... Dziwne uczucie tak zmienić pogląd i spojrzenie na coś..

ocenił(a) film na 10
ajka_k

Faktycznie, trochę to dziwne. Ale nie roztrząsajmy tego, skupmy się na konkretach. "Przed zachodem..." jest filmem bardzo dobrym i równie mocno urzekającym co "Przed wschodem". Jego wielkie siła polega na tym, że ogladając go, mamy wrażenie, że zestarzeliśmy się równolegle i w podobny sposób, co jego bohaterowie. Są nam bliscy, bo przeglądamy sie w tym filmie, jak w lustrze dla trzydziestolatków. A lustro wcale nie mówi nam, że jesteśmy najpiękniejsi na świecie... Dobrze, że ta kontynuacja powstała. Czekam na "Od wschodu do zachodu słońca"... Kto wie.

ajka_k

wcale nie zedpsuta kontynuacja,po prostu realna...ciepla,smutna...uważa m ze nic jej nie brakowało,to zycie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones