PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 218
ocen
7,5 10 1 39218
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

nie rozumiem zakonczenia, o co chodzilo??

ocenił(a) film na 8
perelkaaa

ale czego nie rozumiesz?
to jest tzw. zakończenie otwarte.

ocenił(a) film na 9
perelkaaa

Najlepsze zakończenie jakie mogli wymyślić autorzy, delikatna muzyka, ciepłe wnętrze, spokój i herbata(rumiankowa;) i ten uśmiech Jesse'ego:
-Babe You are gonna miss that plane
-I know
To jest najpiękniejszy uśmiech Ethana w całym filmie :) i dla mnie, on wszystko wyjaśnia:)

perelkaaa

może ethan juz wiedział, że nie poleci tym samolotem... piękny obraz i ta atmosfera, nie można się oderwać...

ocenił(a) film na 10
lightindark

on to zawsze wiedział

ocenił(a) film na 8
melfior

zgadzam się, od pierwszego momentu kiedy ją zobaczył. świetny film, zarówno przed wschodem słońca jak przed zachodem słońca.

melfior

Nie wiedzial...ciagle mowil o tym samolocie, dzwonil do kierowcy aby podjechal i zostawil go blokujacego wjazd mowiac ze odprowadza ja do drzwi...wydaje mi sie ze upewnil sie do uczucia celine jak uslyszal walza. Caly czas o nim myslala, taj jak on o niej

ocenił(a) film na 10
eweta

Po 8 latach skomentowałaś mój komentarz... :-) Nadal twierdzę, że on o tym wiedział. Uczucie między nimi było takie silnie, że nie było innego rozwiązania. Spójrz na to ze tej strony: spotykasz osobę o której świadomie lub podświadomie myślisz od bardzo dawna, od kilku lat i gdyby nie zbieg okoliczności z przeszłości bylibyście razem, aż... staje się, spędzacie kilka godzin razem, które tak naprawdę odczuwacie jako kilka sekund. Wyobraź sobie teraz porzucenie tego. Z tego co pamiętam Ethan umiejętnie przeciągał spotkanie i odkładał moment, w którym musiał odkryć karty. Zostawił, to na ostatnią chwilę, nie dlatego, że nie chciał - po prostu kompletnie o tym nie myślał. Stąd cała scena wygląda realnie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones