PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 209
ocen
7,5 10 1 39209
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

niezwykly film..

ocenił(a) film na 10

"Przed zachodem slonca" widzialam wiele lat temu, urzekl mnie, dialogii, sceny, atmosfera, Tak,..atmosfera przede wszystkim... Wiele lat pózniej powstal film "Przed wschodem slonca" czekajac na "niego".. dorastalam jakby równoczesnie z postaciami((zanim powstala drga zcesc), tak jak i ich zycie naznaczyl los, codziennosc', milostki, inni ludzie, tak tez i moje zmieni?o sie; od chwili gdy oglla;da?am pierwsza czesc tej "opowies'ci", stad tez tematyka" drugiej czesci znowu stala mi sie bliska..
Mysle, ze ten film rozczaruje ludzi, którzy licza na szybka akcje;, moze równiez nie wystarczajaco wprowadzi w klimat tych którzy nie widzieli "przed wschodem slon'ca" (sta;d zdecydowanie polecam obejrzec' najpier ten film,a najlepiej dopiero po kilku miesiacach u mnie minelo kilka lat wlaczyc "kontynuacje"), Przede wszystkim to film dla tych co "za czyms' ,za Kims tesknia, za osoba?, za magia w zwiazku?, za czyms niezwyklym. Czasem tak latwo jest sie pomylic, rozmina, i spedzic zycie obok kogos' "NIE TEGO"..

I ten Paryz w tle..

ocenił(a) film na 10
cammma

drobna poparwka, pomylilam , Oczywiscie przed wschodem slonca powstal pierwszy, a nastepnie "przed zachodem slonca" ;-)

cammma

jak dla mnie film jest okropny..może i miał być ambitny,ale jakoś mnie nie urzekł;/

awrel

całkowicie się z Tobą zgadzam. Moze po prostu mam gorszy dzień, ale dla
mnie bohaterowie sa antypatyczni: on napalony słomiany wdowiec, ona
stereotypowa aktywistka. Spodziwalam sie czegos lepszego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones