PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 097
ocen
7,5 10 1 39097
7,8 27
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

Nie udzielam się w ogólej ale tym razem musiałam. Dialog, a może raczej dwa odrębne monologi, w samochodzie tak mną poruszył, że aż słów mi brakuje. Sposób w jaki opisują siebie i swoje związku po poprzednim spotkaniu rozdzierają na kawałeczki. Takie wyładowanie wszystkich dziewięcioletnich emocji jakie nagromadziły się po nieodbytym spotkaniu. Nie umiem tego dobrze ująć. Oboje wiedzą, że coś stracili. I nie chodzi tutaj o siebie nawzajem tylko o siebie samych. Dosłownie aż sama poczułam to co oni oboje.

ocenił(a) film na 9
maupa_ona

Tak jest, jedna z najlepszych scen... ale czy w tym filmie w ogóle można mówić o podziale na sceny? jak dla mnie są dwie - ta w księgarni, a reszta filmu przypomina sama w sobie jedną scenę, gdzie mamy tych samych bohaterów, te same motywacje, te same emocje, te same rozmowy., te same słowa... jedynie lokacje się zmieniają. Uwielbiam takie kino od czasów ,,Przed wschodem..."

ocenił(a) film na 9
maupa_ona

Rozdzierająca scena, to prawda. Oglądałem w kóło kilka razy i przez łzy. Życie. Kiedy Celine unosi rękę i ją cofa... ech, co za moment...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones