PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6475}

Przedstawiamy... Janet

Introducing... Janet
4,2 75
ocen
4,2 10 1 75
Przedstawiamy... Janet
powrót do forum filmu Przedstawiamy... Janet

mam ten film ale nigdzie nie mogę znaleźć napisów..
jeśli tak to prosze o kontakt freeze84@wp.pl chętnie sie wymienie itp.. mam mase innych mało dostępnych napisów..

ocenił(a) film na 6
freeze84

Ja też szukam napisów....

freeze84

dalej szukasz napisów?

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Ja już nie szukam bo szanse są marne. Może kiedyś przynajmniej wersja z lektorem się pojawi

KaeM_4

ja wziąłem sprawy w swoje ręce i zamierzam sam je przetłumaczyć z angielskiego

ocenił(a) film na 6
McLlovin

wziąłem - czas przeszły dokonany
zamierzam - czas przyszły niedokonany.
Czekam z niecierpliwością aż napiszesz - zrobiłem napisy :)

KaeM_4

To miało znaczyć iż wątpisz w moje zapewnienia?

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Tzn, że już nie raz widziałem na filmwebie podobne deklaracje, które nie doszły do skutku.
Więc kiedy można się spodziewać napisów? Jim Carrey to mój ulubiony aktor :) Oglądałem z nim 32 filmy.
Brakuje mi napisów do Przedstawiamy... Janet, Szokujące wyznanie i Wszystko w dobrym smaku

KaeM_4

Szokujące wyznanie już dawno widziałem ten film z napisami, gdzieś tam je pewnie jeszcze mam.
Wszystko w dobrym smaku, na to nie licz, bo do tego w żadnym języku nie istnieją w necie napisy, więc nie mam z czego przetłumaczyć.
Przedstawiamy... Janet, wczoraj zacząłem i mam już 1/7 całości przetłumaczoną, jak będę miał czas w ok tydzień powinienem się uwinąć.

Dużo widziałeś widzę, masz może jakiekolwiek tłumaczenie do tych jego filmów:
Piekielny dzień, Śmierć przed kamerą, Kto pierwszy, ten lepszy, The Sex and Violence Family Hour, bądź do jakiś krótkometrażówek z jego udziałem?

KaeM_4

Nie odpowiedziałeś, a trochę mi się śpieszy, więc spytam ponownie:
Masz może jakiekolwiek tłumaczenie do tych jego filmów:
Piekielny dzień, Śmierć przed kamerą, Kto pierwszy, ten lepszy, The Sex and Violence Family Hour, bądź do jakiś krótkometrażówek z jego udziałem?

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Nie i takich napisów prawie na pewno nie ma. To bardo mało popularne filmy a Jim zagrał w nich bardzo małe epizody. Jim najbardziej popularny był w latach '90. Teraz nie ma tylu fanów/maniaków, którzy robią napisy na każdy filmik, w którym wystąpił. Sam długo czekałem, że może ktoś zrobi napisy do serialu In Living Color, w którym Jim zaczynał swoją karierę na ekranie, a odcinki z Carreyem były prześwietne.

KaeM_4

zrobiłem napisy

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Gdzie je można znaleźć?

KaeM_4

Z jednej strony to mi głupio, bo łatwo nie było, tydzień ciężkiej pracy psychicznej (oczywiście nie cały, ale z godzinkę dziennie to trwało) i teraz tak udostępnić komuś za nic, ale z drugiej byłoby mi głupio, gdybym tego nie zrobił dla innego fana Jima, więc podaj maila to ci razem z napisami do "Szokujące wyznanie" od razu wyśle. Tylko bez narzekania na jakość, na korektę czasu nie mam, więc tylko na jakieś 90% są skuteczne (tzn. odzwierciedlają to o czym mówią bohaterowie), z resztą sam wiesz, że innych nie ma.

McLlovin

juz darowałem sobie dawno temu.. nawet film skasowałem z kolekcji bo to niestety jednorazówka..

freeze84

no to się spóźniłem, maila zignoruj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones