PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797588}

Przedszkolanka

The Kindergarten Teacher
6,7 9 782
oceny
6,7 10 1 9782
7,0 26
ocen krytyków
Przedszkolanka
powrót do forum filmu Przedszkolanka

po Kronikach Time Square zwyczajnie nie mogę się patrzeć na Maggie Gyllenhaal.... Nie komentuje ani nie oceniam jej zdolności aktorskich bo w sumie dobra z niej aktorka, ale jest brzydka jak noc....Media oczywiście przypinają jej łatkę "mega piękności" jak zresztą wszystkie znane twarze a to potęguje dodatkowo fakt, że nie mogę na nią patrzeć..

dewille

Nie przesadzaj, może nie jest jakąś super śliczną kobietą, ale nie jest brzydka. Kiedyś miała ciekawą urodę, a dzisiaj wygląda jak typowa czterdziestolatka. Ja w niej cenię to jak "broni się" przed skalpelem chirurga plastycznego.

dewille

Czy kogoś obchodzą twoje odczucia dotyczące wyglądu aktorek? Wstaw swoje zdjęcie to pokomentujemy. Jeez.

dewille

No taka trochę żenada ten twój komentarz...

ocenił(a) film na 6
dewille

Ona ma 40 lat

dewille

Bardzo głębokie i dojrzałe przemyślenia. Gratuluję. Czy teram mamy debatować nad twoim poczuciem estetyki i twoim pojęciem ludzkiego piękna czy co? Bo za cholerkę nie rozumiem.

ocenił(a) film na 7
dewille

Coś w sobie ma kobieta ;) te oczy. Ten uśmiech. I jednak to COŚ. Mam nadzieję, że nie to od Kubricka. Dla mnie na plus ;)

ocenił(a) film na 7
ekwi

Zapomniałem dodać. Synonimu brzydoty, wyrazu turpizmu w kobiecym wydaniu jakim jest Sarah Jessica Parker nie przebije :D nikt.

ocenił(a) film na 7
dewille

Czasem lepiej milczeć i wydawać się idiotą niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

ocenił(a) film na 5
ex_machina_durejko

Trafne, ale czyje?

dewille

Już lepiej komentuj jedynie zdolności aktorskie, bo jakie jest twoje oczekiwanie po treści odnoszącej się do wyglądu aktorki.lol. Oczekujesz, że ktoś dołoży więcej, ku twojej radości, potwierdzi, co więcej, wypowie się dużo dobitniej!?
W tej kwestii z reguły się milczy, jak nakazuje dobre wychowanie oraz wewnętrzna dojrzałość. Tym samym nikt nie będzie w ogóle rozkminiał czyjejś urody, a bardziej znaczące kwestie, jak tutaj aktorstwo i talent.
Rodzeństwo Gyllenhaal to świetny aktorski duet. Grają w dobrych produkcjach. Ich uroda jest dość specyficzna, przez to interesująca, z aparycją pod bardzo ciekawe, nietuzinkowe role. A odnosząc się już jedynie do niej...
Ona jest słodka z wyglądu... pierwsze co mi przychodzi na myśl, urodę ma dość dziewczęcą.
A koniec końców powiem dość jasno, że piszesz smarkaczu o dojrzałej kobiecie jakieś bezeceństwa.
Jak gdyby ci czymś znaczącym zaszła z skórę, a i tak żaden powód, żeby nabijać jej punkty, że kiepsko wygląda.

ocenił(a) film na 7
dewille

obrzydliwy komentarz

ocenił(a) film na 6
dewille

Z kolei z pewnością są osoby, które nie mogą patrzeć na Ciebie...Tak skonstruowany jest ten ludzki świat.

dewille

Komentarz poniżej poziomu. Kobieta ma niezwykłą charyzme i przez to jest piękna. Inna, oryginalna. Nie potrafie oderwać od niej oczu. W dobie wszechobecnego botoxu i instagramowej sztampy jest prawdziwa. Przez to moze grać wiarygodne postaci w produkcjach filowych wymagających użycia mózgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones