PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447029}

Przeklęta forsa

Love Lies Bleeding
6,0 2 042
oceny
6,0 10 1 2042
Przeklęta forsa
powrót do forum filmu Przeklęta forsa

Najpierw jechał po broń autem a wracał z nią autobusem. Niby skąd wiedzieli kogo szukać skoro policjant widział tylko twarz kolesia który mu zabrał kasę i nic po za tym. W filmie nagle po prostu przeszli do sceny gdzie znajdują się już u niego w domu i szukają jakiś śladów przecież mógłby to być każdy a oni od razu wiedzieli ze to był sąsiad. A jeśli chodzi o parkę to nie pierd*bym się w jakieś kupowanie samochodu a kupił bilety lotnicze w jedną stronę na drugą stronę stanów zjednoczonych i tam układał nowe życie zmienił nazwisko itd. Byłem zdziwiony tymi scenami z kasyna i hotelu oraz trzymanie w taki sposób tej gotówki bo po ty co pokazali na początku filmu jacy byli biedni wydawało sie ze po wejściu w posiadanie takiej gotówki będą potrafili ją uszanować. Dla mnie mało realistyczny film a jaka jest wasza opinia?aha jestem dopiero na 43 min filmu;p

rh666

-dlaczego gangsterzy(niby policjanci), nie pokazali swojej odznaki ochroniarzowi hotelu, gdy ten zażądał ich pokazania, a oni jak się potem okazało mieli je przy sobie?
-jakim cudem ochroniarz który oberwał trzy kulki w brzuch i nie posiadał kamizelki, miał siłę na oddanie po jakimś czasie od trafienia jeszcze kilku strzałów?
- Mąż do żony dajmy temu dziecku na imię Joy, żona do męża kurde wiedziałeś ze mój ojciec miał tak na imię?! (fajne małżeństwo nie ma co)

ocenił(a) film na 6
rh666

rzeczywiście jest sporo błędów, ale film i tak miło mnie zaskoczył, bo myślałem że to będzie spora kaszana, ze względu na Slatera i jego ostatnie filmy, a tak 6/10
a jeśli chodzi o "Najpierw jechał po broń autem a wracał z nią autobusem" - bo za auto kupił broń, jest scenka jak daje kolesiowi kluczyki do niego
"dlaczego gangsterzy(niby policjanci), nie pokazali swojej odznaki ochroniarzowi hotelu, gdy ten zażądał ich pokazania, a oni jak się potem okazało mieli je przy sobie" - bo Slater miał to gdzieś i wolał zastrzelić gościa, bo wtedy miałby Amber
"jakim cudem ochroniarz który oberwał trzy kulki w brzuch i nie posiadał kamizelki, miał siłę na oddanie po jakimś czasie od trafienia jeszcze kilku strzałów?" - nie zawsze takie rany są śmiertelne (przecież i tak w końcu umarł)
"Niby skąd wiedzieli kogo szukać skoro policjant widział tylko twarz kolesia który mu zabrał kasę i nic po za tym. W filmie nagle po prostu przeszli do sceny gdzie znajdują się już u niego w domu i szukają jakiś śladów przecież mógłby to być każdy a oni od razu wiedzieli ze to był sąsiad." - przecież mieli swojego kolesia na zewnątrz, który ukrył się jak zaczęła się strzelanina, a potem Slater go znalazł i spytał się "delikatnie" dlaczego zwiał i co widział
to co mnie się nie podobało w filmie to głupota, że kasę gościu schował w krzakach (w Polsce to z torbą zajumaliby jeszcze krzaki i tonę piachu spod nich za 10 minut jak ją tam ukrył), no i ta policjantka jak Sherlock Holmes co to zaraz mówi "coś tu jest nie tak" (jakby pracowała przy wyjaśnieniach katastrofy smoleńskiej to by się okazało, że to sobowtór Stalina wysadził samolot) i zaciera na koniec ślady zbrodni

ocenił(a) film na 6
rh666

"dlaczego gangsterzy, nie pokazali swojej odznaki ochroniarzowi hotelu, gdy ten zażądał ich pokazania, a oni jak się potem okazało mieli je przy sobie" - nie wiem czy o tego ochroniarza Ci chodzi, ale jeli mowa o tym zastrzelonym na klatce schodowej to oni jak najbardziej pokazali mu odznakę. Potem dziewczyna mu powiedziała że oni kłamią, a ochroniarz zarządał ponadto legitymacji i powiedział że będzie to musiał sprawdzić.

rh666

- schował kasę w krzakach...
- zamiast uciekać, to wdają się w gierki ze Slaterem
- czy oni nie widzieli, że ona sięga po zbitą butelkę i trzyma ją w dłoni

Film bardzo naiwny i głupi

ocenił(a) film na 8
rh666

Gdybyś uważnie oglądał to byś zobaczył że za broń wręczył mu kluczyki od swojego auta. Auto za broń.Kupienie biletu lotniczego? Akcja dzieje sie w jakiejs małej mieścinie. Na tak rozległych terenach jak w USA dojechanie do portu lotniczego to często pokonywanie wielu km.
A co do kasy to ciekawe czy byś tak racjonalnie sie zachowywał jakbys nagle znalazł milion dolców. Ludzie, oglądajcie filmy uważnie a potem dopiero oceniajcie.

sphinx_j

co nie powiedziecie to film ujowy i jak dla mnie mało realistyczny

ocenił(a) film na 8
rh666

Najbardziej realistyczne są przyrodnicze.

sphinx_j

I oparte na faktach.

ocenił(a) film na 8
rh666

Koniecznie na autentycznych :)

ocenił(a) film na 6
sphinx_j

nhhahhahaahahah

ocenił(a) film na 7
rh666

Jedno wiem, przespałeś przespałeś te 43 minuty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones