PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441499}

Przeklęta góra

Mang shan
7,0 939
ocen
7,0 10 1 939
Przeklęta góra
powrót do forum filmu Przeklęta góra

Spoiler w całym wątku

Witajcie, to wątek dla tych co już widzieli cały film. J
Jak myślicie, jak dalej potoczyła się historia tej dziewczyny?
Sądzę, że mimo tego iż zabiła swojego oprawcę i tak skończyła marnie ze swoim ojcem. Pewnie ludzie z wioski ich zamordowali.
Zastanawia mnie, czy policja tak jak obiecała w końcu uratowała te dziewczyny? Sądzę, że kłamali byleby bezpiecznie wydostać się z wioski.

Nauczyciel też od początku chciał ją tylko przelecieć. Jak wygnali go z wioski, myślałam że może jednak wróci z pomocą. A jednak nie wrócił, czyli od początku chciał tylko sypiać z żoną kuzyna. A taki miły się wydawał...

Dziwi mnie też dlaczego ona wciąż przy ucieczce wracała na tę drogę skoro już raz tam ją znaleźli? Nie mogła iść jakoś wzdłuż niej ale lasem, tylko na widoku, środkiem drogi? No raz jej się udało bo akurat już miała kasę na podróż ale ja bym się bała, że jednak ktoś mnie prędzej zgwałci niż odwiezie do miasta. Przecież zawsze to mógł być kolejny wieśniak bez kobiety.

littlelinkinquar

No właśnie ta droga to była jedyna ucieczka.Najpierw do miasta a potem jakimś busem z miasta.Może jej się z buta nie chciało iść.Nie wiadomo ile tam było do miasta.A z tym nauczycielem też się zastanawiałem.Może chciał ją wydostać ale za bardzo się bał żeby coś zacząć działać.

jezi86

Ale za to nie bał się jej przelecieć gdzie zaraz ich nakryli ;)

littlelinkinquar

Też mi się wydaje, że tylko zależało mu na seksie. Za bardzo się ociągał z tą pomocą.


littlelinkinquar

Heh no widocznie chęć przelecenia była silniejsza od strachu i dodatkowo traktowana jako priorytet.

littlelinkinquar

Co do ewentualnych dalszych losów dziewczyny 1/ lincz ze strony mieszkańców wioski lub 2/ kara śmierci z wyroku sądu (tam nie ma litości dla "grzeszników").
Co do ucieczki - ludzie, Chiny to tak ogromny kraj; a zwłaszcza w takich górach z dala od ludzi - to odległości siedzib liczy się w dziesiątkach kilometrów...
O ucieczce można marzyć (np. kompletnie nie widzę ucieczki z łagrów prowincji Qinghai czy jej podobnych - ogromne niezamieszkałe przestrzenie itp).

ocenił(a) film na 8
BaskaB

Raczej mieszkańcy załatwią sprawę we własnym gronie a jako że była warta 7000 juanów by odzyskać część kasy (A Szmal jest tam religią) opylą ją do jeszcze większego zadupia gdzie miejscowy brutal da sobie rade ze sprawiającą problemy studentką. ojca zaś jako niewygodnego świadka pochowa się gdzieś koło niemowlaka wyciągniętego ze stawu.

ocenił(a) film na 9
BaskaB

śmierć --ale też "wybawienie" ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones