PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

A wy drodzy filmwewbowicze dojebaliście mu tak nędzną ocenę że jestem w lekkim szoku. Niektóre pomioty Uwe Bolla mają lepszą ocene
Wstyd drodzy filmwebowicze.

ocenił(a) film na 7
sepultura_fan

W sumie też się dziwię, mnie siada ten film. Mimo iż nie jest to nie wiadomo co, to jednak średnia poniżej 5 to mało...

ocenił(a) film na 10
sepultura_fan

dokładnie film nie jest z byt wysokich lotów ale notę ma nędzną widziałem tu film gorsze a miały dużo wyższą notę po prostu oceniają dzieci które nie mają żadnego pojęcia

xlook

dokladnie tak samo sadze!!! ma klimat i aktorzy dobrze tu graaja.
Nie wiem dlaczego taka niska nota...

użytkownik usunięty
Jane_Mary20

To jaką ocenę sugerujecie? 6/10? 8/10? Jeśli mowa jest tu o dzieciach
oceniających ten film, to wy kim jesteście? Poważnymi, dorosłymi osobami,
które dają horrorowi dla młodzieży więcej niż 5?

Nie jest "wysokich lotów"??? No to jak ty oceniasz film "nie wysokich
lotów", że się dziwisz taką oceną?

ocenił(a) film na 7

Ja dałem 7/10. Osobiście każdy film oceniam indywidualnie, dlatego też dla przykładu 10 dałem zarówno "I Tried" czy "Hustle & Flow", które mają dla mnie spore znaczenie jeśli chodzi o treść, jak i "Eurotrip'owi" czy "Epoce Lodowcowej", które są przeznaczone dla młodzieży czy nawet dzieci . Eurotrip pewnie przez wielu uważany jest nawet za kolejną tępą komedyjkę dla bezmózgów, ale to już w sumie ich problem...

użytkownik usunięty
HektX

Rozumiem Cię. To Twoja decyzja. Ja też oceniam filmy nie patrząc co kto
mówi, a tylko sugeruję się moimi wrażeniami. Ja osobiście oceniam na 10 np.
film "Szeregowiec Ryan". Rzecz gustu.

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Jak dla mnie jest to film bardzo trudny... do oglądania (ocena 1/10). No ale obejrzałem.

sepultura_fan

W stylu lat 80-tych to rzeczywiście jest. Efekty specjalne też. Coś na poziomie "Boa kontra pyton". Tyle że to 2005 rok! Najlepiej świadczy o filmie scena, w której wilkołak wywabiony obelgami bohaterki w stylu: potwór ma ziemistą cerę i grubą dupę, wystawia się na ołów z okrzykiem: "kłamie!!!". Straszne! A raczej strasznie śmieszne :)

ocenił(a) film na 7
sepultura_fan

Obejrzałem i potwierdzam. Dla mnie 7/10. Nie rozumiem oceny na Filmwebie. Przypomina mi stare dobre horrory w stylu Waxwork, czy Fright Night. Horror z domieszką komedii, efekty nie są złe patrząc np. na Zmierzch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones