PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Dla mnie Craven potwierdził swoja klase tym filmem,choc scena z fakerem była beznadziejna to poza tym film do czestego ogladania.

ocenił(a) film na 9
sador1991

Podpisuje sie pod tym

ocenił(a) film na 5
sador1991

wg mnie na pewno nie zasluguje na 10
dla mnie film byl glupotą, a ten wilkolak... mogli bardziej sie postarac .

ocenił(a) film na 10
olka19_19

Dałas 5 to ok

ocenił(a) film na 7
olka19_19

Dzięki za spam.

ocenił(a) film na 7
sador1991

pf fajny film,nie wiem dlaczego tak strasznie zaniżacie ocene.

sador1991

ta scena najlepsza właśnie, dzieki niej dostał ode mnie taka dobra note, no helouuuuuu

ocenił(a) film na 10
kyanka

6/10 ok

ocenił(a) film na 3
kyanka

Też sądzę, że ta scena była najlepsza. Dobry początek, fajne transformacje ludzi w wilkołaki, niezła Christina Ricci ... gorzej już z Jesse Eisenberg (który tylko chyba w "Social Network" mnie zaskoczył).
Końcówka ... przykro mi, ale fatalna. Pusta, bezbarwna, sztampowa. Nie pamiętam wszystkich horrorów Craven'a, bo oglądałem je kilkanaście lat temu, ale widzę, że tylko seria "Scream" mnie urzekła.
Joshua Jackson - co za marny aktor... albo po prostu tak miał grać :/
Jedyna perełka to Christina (ten kto widział ją w Ally McBeal może potwierdzić moje słowa), chociaż w tym filmie też za bardzo się nie wysiliła.

ocenił(a) film na 10
pendrago

Craven zrobił film dla mlodziezy

ocenił(a) film na 8
pendrago

Nigdy nie byłem maniakiem filmów o wilkołakach ale ten bardzo mi się spodobał.

ocenił(a) film na 1
sador1991

Ten film to totalna żenada! Obejrzałem go z powodu ładnego opisu, że zrobił go dobry reżyser, że jest to jego najlepszy film itd. Jest to film typu "GNIOT" niewarty uwagi, nienawidzę tego typu idiotycznych filmów. Jest to horror, który horrorem nie jest a jeśli naprawdę jest to najlepszy film tego reżysera to bardzo mu gratuluję nakręcenia takiego gówienka. Skąd ty wziąłeś w ogóle taką ocenę? Nie oglądałeś już żadnych innych horrorów o Wilkołakach, czy co? Właśnie przez takie ładne opisy ludzie się nabierają i oglądają takie dziadostwo tylko po to żeby stracić czas. Za takie opisy wszyscy bardzo dziękują.

ocenił(a) film na 5
sador1991

Myślę, że żeby w miarę obiektywnie ocenić ten film warto poznać historię jego powstawania.

Tu znajdziecie ciekawą recenzję/analizę >>> https://www.youtube.com/watch?v=9SOIXzuf_X8&t=162s

Film ma masę problemów, ale generalnie nie jest to wina Cravena i Wiliamsona.

Straszna szkoda, że nigdy nie zobaczymy tego, co Craven zrobił pierwotnie.
Skoro efekt końcowy, pomimo, że mocno spieprzony, daje na prawdę radę, to jak kozacki film mógł powstać, gdyby studio nie postawiło ostatecznie na swoim.

ocenił(a) film na 1
sador1991

Dawno mnie tak nikt nie rozśmieszył. Dziękuję!

sador1991

Rewelacyjny to może nie ale na pewno niezły i fajna rola Rici .

ocenił(a) film na 2
sador1991

Ciekawe co byś dziś napisał o tym czymś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones