PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Ni się śmiać, ni to bać... śmiać można się z tragicznie zaprojektowanych wilkołaków i ich kostiumów,
oraz próby połączenia "Spider-Mana" z "Wilczkiem" i "Skowytem" (to jednak uśmiech politowania nad
tragicznie poprowadzonym aktorami, fabułą... całym obrazem... a wydawało mi się, że Wes to niezły
reżyser...) - niby awykonalne, a jednak jakoś czuję, że gdyby wziął się za to ktoś z większym
dystansem do siebie i świata (zwłaszcza siebie. Dlaczego? Bo zauważyłem, że Craven'owi wydaje
się, że wszystko co nakręci sprzeda się po tym, jak wytłuści swoje nazwisko na plakacie), wyszła by z
tego ciekawa czarna komedia z domieszką grozy. Film ma dwa plusy - charakteryzacja pierwszej
ofiary, oraz Christina Ricci, do której mam totalną słabość po "Jeźdźcu bez głowy" Burtona. Dlatego
3/10 :/.

ocenił(a) film na 1
Darkengar

Horror moim zdaniem beznadziejny. Coś tam przed obejrzeniem czytałem, że jest to film świetnego reżysera i że ten właśnie horror to jego najlepsze dzieło. Skusiłem się i obejrzałem. Film to porażka a opis filmu to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 2
TomsonXD

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jednak jakieś plusy dostrzegłem (no dobra, liczba mnoga to przesada :D), no i mam słabość do Christiny :P Ale chyba rzeczywiście zmienię ocenę o oczko w dół, bo obraz jako całość na 3 nie zasługuje. Nie mam też ochoty podbijać mu oceny (co czasem czynię przy nisko ocenionych, bardzo dobrych filmach).

ocenił(a) film na 3
Darkengar

Farsa ten horrorek , nie wierzę że można zrobić tak słabe " filmidło " Carpenter chyba się skończył albo miał zle dni , bez składu i ładu . Opis zachęcał do obejrzenia, szkoda, straciłam półtorej godziny życia na tą słabiznę ,a mogłam pójść na rolki ,cóz jutro pójdę.

ocenił(a) film na 4
nathalie34

Nie Carpenter, tylko Craven. Faktycznie się skończył, bo już nie żyje. :) Ale w latach siedemdzeisiątych robił zajebiste filmy, jego największe dzieło to moim zdaniem "Ostatni dom po lewej".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones