PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Zgadzam sie z wieloma opiniami na forum. Ten film to komedia. Dośmiałam się do łez. A wilkołak (wilkołaczyca w tym wypadku) pokazujący fuck off poprostu mnie rozwalił. Śmiałam się długo i głośno z tej sceny.
Nie wiem jaki był zamiar reżysera, ale napewno horro mu nie wyszedł, za to komedia jak najbardziej.

attra

zgadzam się usmiałem się tak że padłem na ziemie i sasiedzi musieli mi pomóc

ocenił(a) film na 3
orton55

prawda. ta scena naprawdę była rozwalająca i stanowiła esencję całego filmu.
ale, gdyby film leciał w kinach i poszłabym na niego, to byłabym na siebie zła za zmarnowanie pieniędzy.

ocenił(a) film na 4
attra

Ta scena była na pewien sposób wspaniała. Osobiście jak to zobaczyłam, to mnie wmurowało, a dopiero później zaczęłam umierać ze śmiechu. To było tak żałosne, że aż śmieszne.

ocenił(a) film na 7
aurora_21

Ludzie, to nie miał być horror, tylko komedia, która z rzadka jeno próbuje straszyć prymitywnym "cicho...cicho... BU!". I jako taka jest wg mnie całkiem fajna. Luźne podejście widać od samego początku, więc nie rozumiem dlaczego niektórzy oczekują horroru.

użytkownik usunięty
alan91

bo wiekszosć która oceniła ten film to debile spowolnieni którzy się '"DOSMIALI" :)

ocenił(a) film na 5

Film na nudę, 6/10 choć czasem można się wystraszyć lub zaśmiać

ocenił(a) film na 5
alan91

Masz rację, alan, ale jak tu dyskutować z ludźmi, którzy piszą "Ten film to komedia. Dośmiałam się do łez. " i wystawiają ocenę 3/10 ? WTF?

Ja osobiście pamiętam, że kilka razy się zaśmiałem, ale ogólnie, to film jest dla mnie raczej przeciętny. Ale jakbym "dośmiał" się do łez, to raczej nie oceniał bym filmu na 3/10. Z resztą podobna sytuacja ma obecnie miejsce z "Rec 3". Nie wiem czemu tak jest, ale większość użytkowników filmwebu jak zobaczy horror-komedię i to miesza ją z błotem, jednocześnie podkreślając, że się dobrze uśmiali.

kangur_msc_CM

Bo prócz tego, ze się dośmiałam nic wiecej ten "horror, komedia" mi nie zaoferował. Drętwe dialogi, fabuła jak ser szwajcarski, postacie płytkie jak podstawka pod doniczkę. I tyle mam do powiedzenia.
Mimo oznaczenia "komedia" jest tam jeszcze "horror". Ale o tym drugim tylko w przypadku tego filmu mozna pomarzyć. Zero jakiegokolwiek klimatu. Swojej oceny nie zmienię, tylko dlatego, że jakiś pustogłowy szczyl wysili się w swojej wypowiedzi i napisze: cytuję - tcaplaza
14 grudnia 2011 10:00

bo wiekszosć która oceniła ten film to debile spowolnieni którzy się '"DOSMIALI" :)

attra

ja tak samo nie wiem czemu sa takie slabe oceny tego filmu jak pisze w gatunku to jest horror , komedia !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones