PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 257 937
ocen
8,0 10 1 257937
7,7 41
ocen krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

puls

ocenił(a) film na 10

ostrzegam wszystkich przed ogladaniem filmu w telewizji puls. ostatnio lecialo i wytrwalem moze z 15 minut. ceglowka to sciana itd. generalnie cale tlumaczenie jest po prostu tragiczne i psuje caly efekt genialnego filmu. TRAGEDIA! od razu czlowiek przestaje sie dziwic ze niektorzy uwazaja ten film za sredni. no jezeli ogladali z takim tlumaczeniem to jestem w stanie uwierzyc ze film traci z 90% swojej zajebistosci

lansalot

Zwłaszcza że 'a brick' ma wiele znaczeń w języku angielskim i oznacza między innymi człowieka budzącego strach. Nawet 'cegłówka' nie jest odpowiednim tłumaczeniem. Zostawić dosłowne znaczenie brick top, czyli rudzielec/rudy bądź synonim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
lansalot

Jest sporo błędów. Choćby dialog:
- Myślisz, że nie umiem strzelać?
- Ja nie myślę, ja wiem, że nie umiesz strzelać. (Wyraźne I know You can't shoot") Jest przetłumaczone po prostu na "Wiem, że UMIESZ strzelać". Znalazło by się jeszcze sporo rzeczy, gdzie choćby żarty straciły sens lub śmieszność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones