PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503690}

Przenicowany świat: Starcie

Obitaemyy ostrov. Shvatka
6,4 2 095
ocen
6,4 10 1 2095
Przenicowany świat: Starcie
powrót do forum filmu Przenicowany świat: Starcie

Piszecie, żeby przeczytać książkę, ja dowiedziałem się o niej dopiero po obejrzeniu filmu, zresztą twórcy filmu nic nie mówili o tym, żeby najpierw przeczytać książkę. Wątki powklejane na siłę, nie wiadomo po co i dlaczego dzieją się różne dziwne rzeczy w filmie.

Zbiszejk

To trochę tak jak w książce, która do łatwych nie należy.

ocenił(a) film na 2
Zbiszejk

Ja czytałam książkę, bardzo mi się podobała, a film oceniam na 3, bo jestem zażenowana jak można było zmarnować taki potencjał. Ten film jest tak strasznie na siłę, że odnoszę wrażenie, że Bondarczuk zajał się jego produkcją, tylko dlatego, żeby móc w nim zagrać i pokazać swoje umiejętności aktorskie - równie marne jak i reżyserskie. Prawie wszystko w tym filmie jest nie tak. Dziwnie jakos to zmontowane, skacze po scenach nieprzyjemnie naginając fabułę. Do tego jeszcze ten głupi wątek miłosny. Uwielbiam rosyjskie kino, lubię też powieści braci Strugackich, dlatego miałam nadzieję obejrzeć naprawdę ciekawe widowisko, a zawiodłam się strasznie. Massaraksz!

ocenił(a) film na 7
Aneque

Czy są jakieś filmy o których piszesz dobrze (porównując je z książką, którą przeczytałaś najpierw)? Bo tak zdaje się można narzekać na wszystko wg. zasady "jak uprzykrzyć sobie i innym życie skupiając się na tym co najgorsze w tym co się widziało" (czyli doszukiwaniu się negatywów, krytykując innych, reżysera, aktorów).

Zbiszejk

przeczytaj książkę;-)
I przeczytaj Piknik na skraju drogi
Porę deszczów..
Generalnie, poczytaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones