PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597739}

Przepis na miłość

Les émotifs anonymes
6,7 9 053
oceny
6,7 10 1 9053
Przepis na miłość
powrót do forum filmu Przepis na miłość

"Przepis na miłość" to przezabawny, ciepły film, idealny na jesienno-zimowe wieczory:-). Jest w nim coś bajkowego, ujmującego, a w tym wszystkim w tle cudowna czekolada:-). Choć produkcja ta bez wątpienia jest komedią i to bardzo dobrze skrojoną, to przemyca również między wersami treści poważniejsze... Główni bohaterowie są nadwrażliwcami, można powiedzieć, że wręcz boją się życia, ale czyż nie jest tak, że każdy z nas ma w sobie jakąś cząstkę z nich...? Myślę, że nie ma ludzi, którzy są zupełnie wolni od lęków i obaw... Najważniejsze, żeby umieć z nimi żyć, pokonywać je, odnosząc nad nimi swoje małe/wielkie codzienne zwycięstwa!!! Znaleźć ludzi, którzy nas wesprą, zrozumieją !!! A wtedy wszystko stanie się prostsze!!! Gorąco polecam !!! To trzeba zobaczyć !!!

ocenił(a) film na 7
ainahn

Zgadzam się z przedmówcą. Lekki, zabawny ale naprawdę niegłupi. Niby nic wielkiego -komedia romantyczna ale ogląda się bez poczucia zażenowania (niestety tak mam w przypadku większości amerykańskich produkcji tego typu). Dobry film: relaks i uśmiech na twarzy (taki szczery) raczej zapewniony.

ocenił(a) film na 8
kol444

Cieszę się, że spotykam się z kimś myślącym podobnie jak ja:-). Oby więcej takich produkcji! Pozdrawiam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones