PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 028
ocen
6,7 10 1 27028
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Czy ktoś zrozumaił o co chodziło w tym filmie??? Nie dość, że był nudny to jeszcze dobiły mnie reklamy na polsacie(żadna nowość). Zasnęłam przy nim i nie żałuję.

___iga___

Proponuje Ci nie oglądać filmów na Polsacie, w filmie chodziło o zawalenie się mostu. Ten film powinno się oglądać samemu najlepiej w nocy i pustym domu a nie przed telewizorem co 20 min oglądając reklamy o proszku do prania i wazelinie. A co do nudności tego filmu to sprzeczał bym się ale to już indywidualna kwestia.

___iga___

Wierz co ci powiem? Sama jesteś dnem. Film jest świetny!!!!!!!!!!!

igor145

może nie zrozumiała, gdyż jest młoda. tak wnioskuje, bo ma w ulubioncyh hillary duff, no ale o gustach sie nie dyskutuje.

___iga___

Proponuję Ci jednak pozostać przy brazylijskich telenowelach na Polsacie, nawet reklamy Ci nie przeszkodzą... chyba

ocenił(a) film na 7
Mothman_2

Film jest świetny, nie miałem ani minut znużenia oglądając go. No i nie dziwię się, że reklamy mogły zabijać nastrój...

ocenił(a) film na 5
wit_85

Hahahahahahahahahahahahahaha!!!
Chwila! Muszę się przestać turlać po podłodze... Zaglądam do filmów ocenionych przez założycielkę- 110 dostało 10. Myślę sobie: O szacun. Pierwszy raz spotykam kogoś, kto obejrzał same arcydzieła. Ale chwila... Pamiętnik księżniczki? Czego pragnie dziewczyna? Jumper? To te "arcydzieła"? Nie znoszę takich głupich ćwoków na filmwebie, którzy zawyżają ocenę filmom na niedzielne popołudnie...

Wracając do filmu. Czegoś mi tu brakowało. To naprawdę była historia na faktach? Klimat całkiem niezły, ale jeśli to miało wydarzyć się naprawdę to jak on przejechał te kilkaset kilometrów w czasie dwóch godzin? Oj, bo zacznę wierzyć w cuda...

I_am_a_Bad_Girl

wiesz co, po czasie zmieniam zdanie, to dziewczę nie ma mózgu

ocenił(a) film na 7
I_am_a_Bad_Girl

Faktem jest, że "15 grudnia 1967 roku w Point Pleasant doszło do zawalenia się mostu Silver Bridge."
Co do tych kilometrów...to już raczej nie są fakty.
A sam film? 7.5/10. Akurat po seansie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones