PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 032
oceny
6,7 10 1 27032
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

DLACZEGO JESTEM NA NIE DLA TEGO FILMU? Zachęcona dobrymi opiniami na CDA postanowiłam obejrzeć i się rozczarowałam.                                                     1.Film nie trzyma w napięciu daje tylko zdawkową nadzieję że takowe się pojawi. 2.Gra aktorska na średnim poziomie, ponieważ nie ma tam ukazanych wielkich emocji. 3.Temat mógłby być znacznie ciekawiej dla widza poprowadzony a tutaj poprostu zdawkowo rysunki, telefony i nawet nie wiadomo z czym i dlaczego bohaterowie mają mniej więcej do czynienia, mogłoby to być Yeti, Chupakabra, Człowiek z trzema penisami i ręką wrośniętą w czoło. 4.Wlokąca się fabuła widz dostaje nadzieję na jakiś splot wydarzeń a tu splotu żadnego ktoś coś widzi ktoś coś słyszy, żona głównego bohatera zginęła ale właściwie nie wiadomo dlaczego. 5.Scena z walącym (kruszącym się) mostem po kawałeczku jakby był z lukru też niedorzeczna i jeszcze na koniec dodane że właściwie nie wiadomo czemu się zawalił. W tym filmie nic nie wiadomo, nic się nie dzieje, zero napięcia kiepska fabuła nie jest nawet dziwny na co miałam nadzieję. I zdecydowanie nie jest to thriller. WIELKIE ROZCZAROWANIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones