PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 031
ocen
6,7 10 1 27031
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Naprawdę - to nie jest żadna hiperbola, po prostu nigdy w życiu nie widziałem czegoś gorszego.
Film pana Pellingotna nie ma w sobie nic, jest tak przewidywalny, że już od pierwszej sceny obstawiać - prawidłowo - można dalsze losy bohaterów. Film ten ogóle nie jest straszny, a scena rozmowy telefonicznej jest dla mnie jedną ze śmieszniejszcy w historii kina.
Richard Gere w ogóle nie pasuje do swojej roli, powinnien grać raczej amanta niż walczącego ze zjawiskami paranormalnymi faceta.

Nie rozumiem ludzi, którzy boją się oglądając ten film.
Czego tu można się bać?

Żałosna groteska.
1/10

użytkownik usunięty
numitor

Kto nie oglądał niech nie czyta! W filmie nie chodzi o to, żeby się bać. Tu podstawę stanowi tajemnica. Ten film to nie horror, tylko obraz oparty na wydarzeniach, które miały miejsce w rzeczywistości (chodzi o zawalenie się mostu).
Jeśli to najgorsze co widziałeś, to naprawdę szczerze Ci współczuję ...Poza tym jeśli rozkminiłeś (czyli przewidziałeś) ten film od deski do deski, to albo jest omnibusem (czego gratuluję) albo zwyczajnie kłamiesz (chyba, że wcześniej się naczytałeś na temat tego filmu). Rozumiem, że film mógł Ci się nie podobać, ale mieszanie go z błotem tylko dlatego, że spodziewałeś się pełnokrwistego (jak przypuszczam) horroru to właśnie żenada, ale dla Ciebie:P

użytkownik usunięty

Richard Gere nie pasuje do żadnego filmu, ot co. Był minusem tego dość dobrego filmu.

numitor

a moim zdaniem Gere nie wypadl tak zle. I nie nalezy przyklejac mu jednej naklejki filmowego amanta.

ocenił(a) film na 10
numitor

bo w ogóle go nie zrozumiałeś. bo ten film to nie horror. gdyby tak było, to pokazanoby stwora z ociekającą krwia paszczą. w tym filmie zadano natomiast wiele zasadniczych, dajacych do myślenia pytań i wiele ciekawych stwierdzeń...ale cóż...

ocenił(a) film na 10
Bolo_5

Co do R. Gere to nigdy za nim nie przepadałem ale w tym filmie zagrał rewelacyjnie! A poza tym film trzyma do końca w napięciu i jest jednym z lepszych jakie w życiu widziałem... Jest oparty na faktach a przy okazji ten człowiek-ćma, no po prostu mistrzostwo boisz sie czegoś czego przez cały film nie widać:) I rozmowa telefoniczna!! Polecam:)

ocenił(a) film na 4
numitor

a może walczącego ze zjawiskami paranormalnymi amanta? I pociągający, i straszny.
Film rewelacyjny, od a do zet wciągający, na uwagę zasługuje przede wszystkim montaż - arcydzieło (i to też oczywiście nie jest hiperbola). doceniam użycie w recenzji dwóch terminów literackich

ocenił(a) film na 8
numitor

Spojrzalam na Twoj profil z ciekawosci,jakie filmy Ci sie podobaja,i zdziwilam sie,bo mamy podobny gust,jednak ten film bardzo mi sie podobal i chetnie do niego wracam.Co do obsadzenia Richarda w roli amanta nie zgadzam sie,to bylaby dla niego krzywda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones