PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 037
ocen
6,7 10 1 27037
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Obudź się numerze 37 !

użytkownik usunięty

To tylko jeden z wielu tekstów tego filmu z których można zmontować niezłą komedię.Trzy tygodnie temu obejrzałem w kinie "Przepowiednię" i do tej pory żałuję wydanych pieniędzy. Jest to najbardziej żałosny film ostatnich 10 lat. Beznadziejny obraz całkowicie pozbawiony fabuły, zlepek niby-przerażających scen (z których tak naprawdę tylko jedna jest w stanie przerazić) nakręconych wg jednego schematu: dłuuuga cisza i nagle dżwięk telefonu.Żenada.Nieudana krzyżówka "Z archiwum X" z "Lost Highway" Davida Lyncha. Film ten powstał chyba tylko po to żeby twórcy parodii mieli co parodiować. Totalna porażka !

użytkownik usunięty

w sumie masz rację
Masz prawo do własnej opinii. Mi film się bardzo podobał - szczególnie sposób budowania napięcia. Ale skoro twierdzisz, że to nieudana krzyżówka "X-files" i "Lost Highway" to rzeczywiście wychodzi, że tak czy owak to musi być żenada, bo "Lost highway" to największy gniot jaki w życiu widziałam. I wychodzi na twoje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones