PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 028
ocen
6,7 10 1 27028
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Przyprawia o dreszcze

ocenił(a) film na 9

Świetne zdjęcia pokazujące bohatera z różnych, dziwnych miejsc sprawiają, że widz myśli, że to widok z oczu Mothmana. Kapitalny, przyprawiający o dreszcze klimat, przerażająca cisza, która aż prowokuje wyobraźnię widza do myślenia, że zaraz zza krzaka wyskoczy człowiek-ćma. Nic tak banalnego jednak w filmie nie ma, co czyni go wyjątkowym. Po obejrzeniu wciąż miałem wrażenie, że coś mnie obserwuje... Można się naprawdę przestraszyć. No i scena ze światłami samochodu układającymi się w tajemnicze Y przyprawiła mnie o "gasp". Wielkie kino!

ocenił(a) film na 10
Wertyp

Zgadzam się!! Film mistrzowski dający do myślenia i w dodatku oparty na faktach;) Mnie przeraziła rozmowa telefoniczna(głos) Polecam i pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Wertyp

Podpisuję się pod powyższymi komentarzami. Film jest znakomity, trzyma w napięciu do samego końca. Po jego obejrzeniu idąc wieczorem pustą ulicą, mam opory żeby się obejrzeć za siebie:)

ocenił(a) film na 7
Elof

Wczoraj obejrzałem i byłem baaaaaaaardzo pozytywnie zaskoczony. Nie jest to kamień milowy kinematografii ale prawie od początku trzymał mnie w napięciu do samego końca. Film uznałem za naprawdę rewelacyjny, dałem mu ocenę 9/10. Niezła fabuła i co najważniejsze, sugestywne ujęcia i napięcie niepokoju, potęgowane przez grę Gere'a (zauważalnie w wysokiej formie) przez 3/4 filmu nie dały mi zapalić fajki - tak przykuł mnie ten film do monitora. Polecam każdemu, kto lubi poczuć dreszcz na plecach...

ocenił(a) film na 10
wit_85

Dokładnie tak, absolutnie znakomity film.Tym bardziej interesujący i budujący napięcie, że bazuje na autentycznych wydarzeniach.Do tego ścieżka dźwiękowa Tomandandy'iego.Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones