PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 037
ocen
6,7 10 1 27037
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

strasznie nudny wynudzilem sie za wszystkie czasy:):):) nie ma co wypisywac atutow tego filmu bo takowych nie znalazlem same minusy nic zaskakujacego 5/10

WilliamCrazy1

bo jeżeli myślałeś że to będzie horror w stylu piły to sie musiałeś trochę zawieść

ocenił(a) film na 5
amarathwen

po prostu myslalem ze beda kjakies ciekawe watki ale takowych nie Zauwazylem nuudda

ocenił(a) film na 10
WilliamCrazy1

bo jak niestety nie zrozumiałeś "it depends who's looking".

Bolo_5

Coście się ludzi do tej piły przyczepili? To jest w miarę dobry film...

ocenił(a) film na 10
Diniej

ale w zupełnie innej kategorii :)

ocenił(a) film na 7
Bolo_5

:)


Ogromnie lubię filmy, które po zakończeniu zmuszają mnie do zastanowienia, analizy, próby interpretacji. Bez względu na gatunek, żadnego filmu, który wywołuje taki efekt na mnie, nie spisuję na straty. Tak też jest w tym przypadku. Film daje pole do popisu dla wyobraźni, pozwala dokonać indywidualnej interpretacji, a ta już zależna jest od naszego umysłu, doświadczeń, skojarzeń i możliwości naszej fantazji. Tym samym wrażenie, które finalnie na nas wywoła film, będzie bardzo subiektywne. To w filmach cenię.

użytkownik usunięty
Preah

Zgadzam się z przedmówcą/przedmówczynią:) Film ma niesamowity klimat tajemniczości i można go interpretować na różne sposoby. Jednakże z tego, co czytałem, dotyczy on wydarzeń rzeczywistych (i nie chodzi mi o postać Mothmana tylko o akcje na moście). Jak dla mnie 9/10. Richard Gere dobrze wywiązał się ze swej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones