PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30481}

Przepowiednia

The Mothman Prophecies
6,7 27 020
ocen
6,7 10 1 27020
Przepowiednia
powrót do forum filmu Przepowiednia

Całkiem nie dawno oglądałam film a pozniej weszłam na filmweb odnosnie tamtego filmu i z tego co kojarze ludzie pisali
ze Przepowiednia jest jakby filmem powiazanym tylko pytanie do Was wylecial mi tytul tamtego filmu . Film opowiada o
dwoch siostrach chyba mlodsza wprowadza sie do starszej siostry ktora jest w ciazy a jej maz zaginol niedaleko domu
bohaterek jest tunel w ktorym dzieja sie dziwne rzeczy tez odnosnie tych dziwnych cieni. Napisalabym wiecej ale mam
zetak powiem chaotyczne mysli. Ale tez tam chodzi o jakaś legende poczytalam bym tutaj i pposzukala ale duzo
tematow jest tutaj:-)

nina2001

Nie wiem jaki to może być drugi film o którym piszesz ale polecam Ci film SIŁA STRACHU I SIUDMA PIECZĘĆ również serial ''13 Apostoł.''
A wiesz może jak się kończy film Przepowiednia? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Tropicielka

Przepowiedni nie mialam okazjo obejrzec jakos nie trawie glownego aktora ale wlasnie po obejrzenie tamtego filmu weszlam tutaj i tam pisalio odnosnie tego filmu ze oba filmy mowia o tej samej legendzie z tym ze w tym filmie bardziej szczegolowo taze czekam az w tv zas to puszcza (sorki za maslo maslane:-) )
A jezeli chodzi o filmy ktore tu wymienilas to sile strachu chyba ogladalam zaraz se tu lukne tamtych dwoch nie ale tez zobacze co tu o tym pisza dziekuje:-)

ocenił(a) film na 6
nina2001

ten film, o ktory ci chodzi to absentia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones