PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575550}
4,5 763
oceny
4,5 10 1 763
Przerwa w podróży
powrót do forum filmu Przerwa w podróży

hehehehehehe

ocenił(a) film na 3

Filmik raczej w konwencji komediowej,jak ktoś już wspomniał.Puźniej dramaturgia narasta że aż majtki w dupe wciąga.Ogólnie naiwny i głupiutki,ale oczywiście są gusta i guściki.Sam se go obejrzałem w zimną majówke roku pańskiego 2014,bo nie miałem nic do roboty

Matiasparviere70

hehehehehehehe pÓźniej, hehehehehe alt nie działą mi z "e" ....ehhhhh

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

Widocznie te majówki wszystkie takie są,bedzie powtórka z rozrywki,zapoda się jakiś film i czas zleci,teraz musze jednak wybrać coś lepszego.A swoją drogą dlaczego tak dyma ten wiatr już ze dwa tygodnie dzień w dzień tego nie rozumie,ale sorry taki mamy klimat.

ocenił(a) film na 3
Matiasparviere70

Może to wiatr odnowy i chce wywiać ludziom głupotę ze łbów, a tam sama putska, więc on wieje i wieje...
Kto wie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

Lud jest manipulowany,wciskają nam bzdety do głów,wszystko to propaganda,ptasie grypy,globalne ocieplenie,nagła wycinka wszystkich drzew itd itp.Tak było jest i będzie,manipulacja sterowanie rynkiem pracy handlu,polityką

ocenił(a) film na 3
Matiasparviere70

Bolesne, ale prawdziwe.
Od siebie dodam tylko niewolnictwo XXI wieku, czyli życie na 30 czy 40-letni kredyt oraz wszechogarniający konsumpcjonizm. Do tego dochodzą wielkie koncerny ze swoimi strategiami wciskania "produktów", korporacje bankowe sterujące walutami, giełda kreująca popyty i podaże, a to wszystko przy akompaniamencie mediów: prasy, radia, telewizji i połowy internetu.
I tak oto właśnie masy są udupiane na lata!
Z dekady na dekadę w coraz bardziej doskonały sposób...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones