PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040446}

Przerwane życie: Sprawa Isabelli Nardoni

Isabella: O Caso Nardoni
5,2 430
ocen
5,2 10 1 430
Przerwane życie: Sprawa Isabelli Nardoni
powrót do forum filmu Przerwane życie: Sprawa Isabelli Nardoni

Słaba produkcja. Nie pokazali wystarczająco dowodów morderstwa, przez co wyrok jest przesadzony. Nie bronię ojca i macochy, ale nie ma konkretów typu kto przeciął siatkę, czym przeciął siatkę, czyje ślady są na narzędziu ktorym przecięto siatkę, skąd pochodziły ślady na ciele dziewczynki, czy nagrania ukazują jakiekolwiek ślady przemocy na dziecku i wiele wiele więcej. Godzina i 40 minut gadaniny bez podparcia dowodami - mnie to nie przekonuje.

sebazmc

Zgadzam się. Choć dowiedli, że na nożyczkach znajdują się włókna z siatki. Nie powiedzieli jednak nic o odciskach. A przede wszystkim o motywie. Jaki miałby być? Wszystko grubymi nićmi szyte choć wyglada na to, że ktoś z nich dwojga wie co się stalo

sebazmc

Po obejrzeniu dok miałam ochotę obejrzeć jeszcze raz, myslalam, że to ja nie uważałam, ale to dokument zawiera mało konkretów( no chyba, że faktycznie nie drążono i skazani ich na podstawie tak mglistych przeslanek).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones