PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877675}
6,1 7 627
ocen
6,1 10 1 7627
Przerwany lot
powrót do forum filmu Przerwany lot

Typowy film akcji

ocenił(a) film na 5

Jakby rodem z lat 80 - 90 Niekoniecznie zachowana dokładność jeśli chodzi o szczegóły. To nie najlepiej świadczy o producentach. Samolot - masakra . DC9 tego typu już dawno nie latają . Samoloty tego typu miały bardzo mały zasięg. Reszta ... typowa strzelanka , film akcji Bohaterski pilot i pasażerowie i jeden czarny charakter który tak naprawdę nie jest czarnym charakterem .

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Ten samolot to nie DC-9 tylko MD-80 z glass cockpitem.

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

DC9 lata obecnie 30 sztuk ale jak zaznaczyl Nimitz ze to MD 80 a tych lata 116, zanim zaczniesz sie madrzyc skorzystaj z Google ;P

ocenił(a) film na 3
sobanek

maja telefony komorkowe czemu nei dzwonia a idą szukac telefonu

ocenił(a) film na 7
brof

moze roamingu nie kupili XD

ocenił(a) film na 6
brof

Jak ty oglądasz ten film? Zasięgu nie mieli.

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Panie jeśli tak oceniasz to z marszu daj 1 :D Liczy się chyba to czy jest akcja/Thriller jak zapowiadali w zwiastunie czy nie, a to według mnie było zauważalne chyba producent nie patrzył pod kątem czy ktoś zauważy jakim samolotem będą latać bo nawet w tych najnowszych zdążają się usterki co nie? maszyna nigdy nie będzie w 100% idealna w filmie nawet było pokazane że w tym przypadku w głównej mierze zawiódł człowiek a do tego warunki pogodowe i potem wiemy co było dalej :D film był dobry a im niżej ocena to ludzie z marszu będą seans omijać, niepotrzebnie ponieważ nudzić się myślę nie będą. polecam obejrzeć Sully 2016r podobna tematyka tyle że bez akcji bo to dramat katastroficzny Pozdro :D

Marco94filmmaniak

Jednak przy ocenie wiele osób zwraca na błędy w filmie zwłaszcza te rzucające się w oczy.
A tych tu też jest sporo z największymi - zbieg od początku ma na szyi łancuszek, aż 3 stewardessy przy tylko 14 pasażerach, podczas startu w Singapurze komputer pokładowy pokazuje wysokość 40 tysięcy stóp i prędkość 250 węzłów, czy przy awaryjnym lądowaniu pojawia się ostrzeżenie o zbyt niskiej wysokości, choć cała elektronika od jakiegoś czasu nie działa...

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Dokładnie, typowy fil akcji z Butlerem. Ale fajnie sie ogląda. Dla mnie 6/10. Chociaz z tego co wiem, to piorun nie usmaży elektroniki w samolocie. Musiałaby być jakaś wada w poszyciu samolotu, wtedy tak.

ChrisKrasz

Masz na mysli Douglasy DC 9? No to korekta,ostatni model przejety przez Boeninga MD-95 produkowany byl do 2006 roku. Z tego co wiem,latal jeszcze kilka lat potem,nie pamietam,zeby w filmie podany byl konkretny rok akcji,wiec mozemy zalozyc,ze akcja dzieje sie w czasie,gdy ten model byl jeszcze uzywany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones