PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682966}

Przeszłość

Le passé
7,0 12 789
ocen
7,0 10 1 12789
7,3 15
ocen krytyków
Przeszłość
powrót do forum filmu Przeszłość

Wyszedłem z kina po 30 minutach, bo tego nie da się po prostu oglądać .

wally_walter

Skoro "Wawa non stop" i Weekend" jest dość wysoko w Twoim rankingu, a ten film oceniasz na 3, to ja idę na ten film, bo to znaczy, że mnie się będzie bardzo podobał. Mamy zupełnie odmienne gusta. Dzięki za polecenie!

nooah

Nie uwierze, ze mozna miec tak fatalny gust filmowy. To sie chyba nie zdarza :) dlatego mysle, ze Twoj profil, to prowokacja.

Też mnie zacheciles do tego filmu!

ocenił(a) film na 3
juliette_coquette

Pewnie trudno ci pojąć to , że ktoś może myśleć inaczej niż wielka , szara masa. W Polsce ciężko o dobry gust , bo wszyscy idą razem z owczym pędem i powtarzają zasłyszane opinie , dlatego ja jako indywidualista o nietuzinkowym spojrzeniu na filmową sztukę jestem szkalowany. No cóż . Takie mamy społeczeństwo .

wally_walter

Z kina? To już to gdzieś grają cwaniaku? :D

ocenił(a) film na 3
panienka_2

Tak, grają - ale nie w Polsce . Trzeba mieć szerokie horyzonty. Dla prawdziwego miłośnika kina pojechać kilkaset, czy nawet kilka tysięcy kilometrów do cywilizowanego kraju , żeby obejrzeć film przed polską premierą, to żaden problem . NIeskromnie powiem , że na kinie znam się trochę lepiej niż przeciętny Kowalski.

wally_walter

Uwierz, mam bardzo rozwinięty gust filmowy. A to, że podobają mi się filmy, które podobają się 'masie', chyba źle o mnie nie świadczy.:)

ocenił(a) film na 3
juliette_coquette

Z ciekawości wszedłem na twoje konto, droga koleżanko, i to co zobaczyłem mowę mi odjęło. Twój gust ciężko nazwać gustem. Zlepek przypadkowych filmów i "dziesiątki" dla totalnych szmir. Ręce opadają . Dyskusja z tobą chyba nie ma sensu, niestety . Szkoda.

wally_walter

Zlepek, bo nie ograniczam się do filmów z ostatnich 10, czy 15 lat? :) A filmów nie wybieram przypadkowo, tylko po reżyserach. To klucz!

ocenił(a) film na 3
juliette_coquette

Bardzo słabi ci reżyserzy . Bardzo .

wally_walter

no Twoje wybory są za to wybitne. Stare ludowe powiedzenie - o gustach się nie rozmawia. To że komuś nie podoba się Munch nie znaczy, że nie zna się na malarstwie. Tobie podoba się na 9 Saga Zmierzch (i do tego ulubiony) i nikt Cię nie ocenia - your choice jak mawiają górale. Ja akurat sikam na filmy tego typu - romanse wampirów - w ogóle zestawienie Horror-romans już jest podejrzane. Bądź więc sobie sam dla siebie Intelektualną Głębią. Nawet nie pokusiłeś się do oceny co Ci się nie podobało w ciągu tych 30 min, a może po prostu nic nie zrozumiałeś.

wally_walter

ahhaa akurat,każda wymówka jest dobra :P

ocenił(a) film na 3
panienka_2

Nie znasz mnie , więc się nie udzielaj. W dodatku na filmach też się nie znasz . Tyle w temacie .

wally_walter

wally_walter
5 dni temu
Oceniając taki film na "1" powinieneś zamilknąć, bo po prostu wstyd. Dam głowę, że nie widziałeś tego obrazu i sugerujesz się tylko zwiastunem i niską notą. Intelektualne zero . Shame on you . Tyle w temacie .

wally_walter
8 dni temu
Ja na Blue Jasmine idę dopiero w weekend, a moją ocenę opieram na filmowej intuicji oraz na wywiadach z twórcami - to chyba najlepiej świadczy o tym, że coś tam o kinie jednak wiem. A jak ty chcesz mnie obrażać to może najpierw zacznij od siebie. Shame on you. Tyle w temacie.


Zdecyduj się:)

I przestań wychodzić ze wszystkich filmów po 30 minutach (ewentualnie 40) i ta INTELEKTUALNA GŁĘBIA w każdym komentarzu...ach:)

Poczytajcie sobie wypowiedzi tego intelektualisty. Rozrywka pierwsza klasa!

juliette_coquette

hahahhha dopiero obczaiłam jego gust filmowy...gość jest chyba zryty - 9 dla zmierzchu a takim produkcjom jak Piękny Umysł,Artysta,Monachium,Utalentowany pan Ripley !!Operacja Argo!! czy Hobbit daje 3/10. Jakiś troll

wally_walter

Na nieszczęście dla ciebie nie będę twoją marionetką i nie będziesz osobą,która będzie wydawać mi infantylne rozkazy. Przykro mi,że cię rozczarowałam. Dla mnie to ty możesz nie znać się na filmach. Z nudów krytykujesz film,którego nawet nie obejrzałeś. Na dodatek wypisujesz farmazony o tym,że nie znam się na filmach...dowód na twoją ciemnotę...nawet nie znasz mojego gustu a stroisz się w piórka.

ocenił(a) film na 4
wally_walter

Oceniasz na 9 Świadka Koronnego, Weekend i The Hills Have Eyes.. hmm...

Musisz być bogaty i pełny pasji, że jeździsz za granicę oglądać filmy...

Widziałeś się może z aktorami ze Zmierzchu? To jeden z Twoich ulubionych filmów...

Myślę, że jesteś szczery w Twoich ocenach, szkoda tylko, że zupełnie niewiarygodny...

wally_walter

To opowiedz mi co się dzieje w filmie i jak się zakończy,bo nie wytrzymam do jutra. heeej

victrish

Nie odpisze ci,bo nie oglądał :D

ocenił(a) film na 8
panienka_2

Wczoraj byłem na przed premierze w DCF i polecam film. Nie ma w nim fajerwerków, ale historia wciąg i jest przyjemnie dawkowana w małych porcjach. Chociaż mógłby być z 20 minut krótszy.

wally_walter

Ha ha ha ha, z ocena filmu jednak poczekam , ale mnie zacheciliscie, :-)

wally_walter

Jak scharakteryzowałby Pan ambitnego widza?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones