PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106413}

Przetrwać święta

Surviving Christmas
6,1 18 073
oceny
6,1 10 1 18073
4,7 3
oceny krytyków
Przetrwać święta
powrót do forum filmu Przetrwać święta

7/10

ocenił(a) film na 7

A mi się podobał. Ben fajnie zagrał tego czubka :P
Były momenty gdzie mozna bylo sie posmiać.
W moich oczach ten film zasluguje na 7 pkt.

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Zgadzam się ja nawet dałem 8 za ten super Świąteczny klimat i za tego zwałowego dziadka Doo-Dah zwała jak podejrzał tego młodego co oglądał laseczki w necie i mu opowiadał jak to się za jego czasów robiło stary świntuch;D

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Aha zwała jeszcze była jak młody wchodzi na jedną stronkę laski po 40-sce patrzy a tam jego matka i aż chłopak zaniemówił he he;D

ocenił(a) film na 7
olka19_19

zgadzam się, bardzo fajna komedia z dużą ilością zabawnych momentów (duet Affleck i Gandolfini świetny), z morałem i ogólnie "świąteczny" :)

olka19_19

Oczekiwałem czegoś więcej ,ale i tak nie jest tak zły jak niektórzy piszą

ocenił(a) film na 7
olka19_19

Fajny film - zasługuje na 7/10. Nie wiem co za idioci w USA nominowali go do 2 Złotych Malin? Najgorszy film roku? Amerykańskie snobistyczne bezmózgi... Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
olka19_19

Film nie jest taki zły. Wiadomo jak zwykle jakaś świąteczna historia ,która musi skończyć się happyendem. W sam raz do obejrzenia w nudne świąteczne popołudnie z dziewczyną. Jak dla mnie film typowy średniak, kilka śmiesznych momentów, ogólnie 6/10.

ocenił(a) film na 7
olka19_19

the same 7/10 jest ok

olka19_19

A ja 8/10. Dziwią mnie komentarze w innych wątkach, że film mało świąteczny. Dla mnie właśnie jest światecznym filmem - mnóstwo dekoracji, a bohater przecież szuka rodziny na święta właśnie.

użytkownik usunięty
Bonjour_Madame

Tak, zgadzam się, film jest jak najbardziej świąteczny. Ogółem oceniam 6/10 bo niektóre scenki były żałosne i przesadzone, niestety..

użytkownik usunięty
olka19_19

A ja dałem 10 za świąteczny klimat nie jestem wymagającym widzem i nie doszukuje się wszędzie wybitnej fabuły fajnie,że jest kilka pozytywnych komentarzy do tego filmu i nie sugerujcie się dubbingiem.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones