PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106413}

Przetrwać święta

Surviving Christmas
6,1 18 073
oceny
6,1 10 1 18073
4,7 3
oceny krytyków
Przetrwać święta
powrót do forum filmu Przetrwać święta

Dobry!

ocenił(a) film na 7

Obejżałam go wczoraj na tvnie i na prawde całkiem dobry film jak na świąteczną tematykę. Całkiem śmieszny w niektórych momentach na prawde można było wybuchnąć śmiechem. Miłe, nie drażniące kino na przedświąteczny wieczór, w przerwie porzadków i przygotowań!

ocenił(a) film na 6
sarewicz

Mnie tez sie podobał;) fajnie, ze wystepowala "mama Kevina" :D

klaudia90210

No właśnie: ja przez cały film zastanawałem się skąd znam tę twarz, ale do szufladki z Kevinem moja głowica niestety nie sięgnęła :)

sarewicz

Też mam miłe wrażenia po obejrzeniu tego filmu. Podobał mi się.

sarewicz

Potwierdzam - fajna komedia. Rzekłbym nawet, że wyjątkowo fajna - obśmiałem się przy wczorajszej telewizyjnej emisji. Aktualną ocenę (6.6) uważam za nieadekwatną (za niską) do rzeczywistości (i oczywiście w odniesieniu do ocen jakie uzyskują inne filmy). Pzdr.

ocenił(a) film na 5
bono

ot taki ok;)widziałam go w zeszłym roku. nie jest oszałamiający,ale raczej nie drażni w odbiorze, stad te pozytywne wrażenia. ja byłam troszkę anty ze wzgledu na afflecka. ale plusem był tu gandolfini,w jakiś sposob mnie bawił;p co daje 5tkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones