PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106413}

Przetrwać święta

Surviving Christmas
6,1 18 073
oceny
6,1 10 1 18073
4,7 3
oceny krytyków
Przetrwać święta
powrót do forum filmu Przetrwać święta

Pod takim tytułem film od lat leci na TVN i kiedyś jednak bardziej mi się podobał, dziś jak sobie odświeżyłem to jest to prostacka i mocno naiwna komedyjka, która stara się nadrabiać świątecznym klimatem, co i tak średnio wychodzi. Poza fajnym początkiem i może końcówką tak średnio się to ogląda, humor nie śmieszny, film nie ciekawy, a czasami wręcz irytujący. Mimo wszystko tak w czasie świąt z braku lepszych pozycji w TV można rzucić okiem, chociaż są fajniejsze komedie ze świątecznym klimatem, "Surviving Christmas" ginie w ich natłoku. Szkoda, że po odświeżeniu zatarły się pozytywne wrażenie... a może faktycznie z roku na roku święta już "nie te"?

Goro_Gondo

Pozycja dość średnia, ale nie budzi politowania, ani zażenowania. Na film wpadłem przypadkiem i nie żałuje że go zobaczyłem.

ocenił(a) film na 5
exe13

No jakiś zły nie był, ale bądźmy szerzy, jest tyle świątecznych komedii, że ta na ich tle wypada miernie, ale można zobaczyć mimo wszystko jednak. Tak w sam raz przed świętami.

Goro_Gondo

Większość komedii świątecznych jest dość słabych, tych lepszych jest niewiele ale ile razy można oglądać te same filmy? Ten film to typowy zabijacz czasu, prosty, dość przyjemy i zapomina się o nim następnego dnia. Niby nic wielkiego, ale nie jest specjalnie głupkowaty, ani irytujący. Od taka jednorazówka.

ocenił(a) film na 5
exe13

Akurat komedią świątecznym zwykle wybacza się naiwności i infantylizmy i po prostu ogląda się dla klimatu, albo właśnie zabicia czasu, więc zgodzę się z tobą, że większość to takie jednorazówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones