PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666913}
6,7 7 741
ocen
6,7 10 1 7741
6,3 3
oceny krytyków
Przetrwać Coldwater
powrót do forum filmu Przetrwać Coldwater

Czy ktoś odniósł wrażenie, że ten aktor, który gra głównego bohatera zrzyna z Ryana Goslinga? Moim zdaniem mu to nawet wychodziło póki nie przyszło mu pokazać złości. W takich scenach wypadł najgorzej. Czy oni są jakoś spokrewnieni może? To by jakoś tłumaczyło podobną grę aktorską. Może nawet są braćmi i o tym nie wiedzą ;)

gtagirl

Aktor jest fizycznie bardzo do Goslinga podobny, może dlatego wygląda to tak, jakby go naśladował. A może zdając sobie sprawę z podobieństwa, kreuje się na niego? Nie mnie to oceniać w zasadzie :)

mzelle

W sumie też pomyślałam o "następstwach" fizycznego podobieństwa, ale było już za późno, żeby edytować post ;)

ocenił(a) film na 7
gtagirl

To nie najlepiej świadczy o Twoim "myśleniu"... Może dać sobie z nim spokój?

thealion

Wiem, że nie popisałam się ostatnim zdaniem i być może powinnam to napisać na jego profilu. Jeśli nadal coś Ci nie pasuje, to proponuję tam nie zaglądać.

ocenił(a) film na 7
gtagirl

Gdzie nie zaglądać? ;)

thealion

Widzę, że masz specyficzne poczucie humoru ;) Teraz tylko czekam na ripostę, chociaż ja nie miałam żadnych złych intencji, pisząc pierwsze zdanie.

ocenił(a) film na 7
gtagirl

Sprawdziłem profil i widzę, żeś wystrzałowa. Przestaję fikać.

ocenił(a) film na 5
gtagirl

Moim zdaniem niczego nie "zrzyna", tylko jest po prostu bardzo podobny, zwłaszcza oczy.

ocenił(a) film na 8
Sighma

Też się zastanawiałem i to prawda że są podobni jak bliźniaki nawet jeśli chodzi o grę, ale o plagiacie nie ma mowy, zbieg(!) okoliczności.

ocenił(a) film na 2
Sest66_Seb

Hahahaha zRzyna wyglad xD co za post

ocenił(a) film na 6
gtagirl

Po ledwie kilku minutach to samo mowie "ale sie lansuje na Goslinga" :D

ocenił(a) film na 7
gtagirl

https://www.youtube.com/watch?v=0gSKbsWBqto

adell_

Dzięki za link. Piosenka jest rewelacyjna.

użytkownik usunięty
gtagirl

On jest po prostu do niego podobny z twarzy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones