PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666913}
6,7 7 740
ocen
6,7 10 1 7740
6,3 3
oceny krytyków
Przetrwać Coldwater
powrót do forum filmu Przetrwać Coldwater

Czyli co zrobimy by przetrwać wśród tyranów. Właśnie postępowanie głównego bohatera mnie najbardziej interesowało i to jak zareaguje na wyjątkowo brutalne zasady. Chłopak decyduje się dopasować i może czuć się względnie bezpieczny. Ale czy jest takim samym człowiekiem? Końcówka bardzo fajnie pokazała, że ciężko mu będzie wrócić do rzeczywistości. Generalnie zachowanie wszystkich przetrzymywanych pod koniec mówi więcej niż tysiąc słów.
Film z serii tych, w których nie musi się dużo dziać i nie musi być wiele dźwięków podtrzymujących klimat. Sceny zazwyczaj są "surowe", do czego przez jakiś czas nie mogłam się przyzwyczaić. Podobał mi się za to motyw z retrospekcją życia głównego bohatera i niewielki wątek przyjaźni w obozie. Inne elementy mnie specjalnie nie porwały ale myślę, że warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
karawanat

Mieli stać się przykładnymi obywatelami, a zachowali się jak dzikie, drapieżne zwierzęta. Ośrodek zrobił z nich potworów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones