PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469828}

Przetrwanie żywych trupów

Survival of the Dead
4,4 2 160
ocen
4,4 10 1 2160
3,3 3
oceny krytyków
Przetrwanie żywych trupów
powrót do forum filmu Przetrwanie żywych trupów

Świat się kończy. Pora umierać...

whitepawel

Zdecydowanie najgorszy zombie-movies George A. Romero. Nominacja? Panie Romero, chyba zaszła pomyłka. Oby kolejny "...of the Dead" był lepszy (co nie powinno być wyzwaniem), czego Panu jak i sobie i całej reszcie serdecznie życzę. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
Crash_1992

O żadnej pomyłce nie ma mowy. To porządny film. Dopóki nie obejrzałem "Diary..." oraz "Survival..." sądziłem, że to "kaszanki". Nadrobiłem zaległości i stwierdzam, że to dwa najlepsze filmy Romero o tej tematyce. Naprawdę nie wiem, o co wam chodzi. Tematyka uderzająca podobna do "Dnia..." (próby oswojenia zombie, jedni są za, inni przeciw).

Mam wrażenie, że niektórzy krytyce krytykują, bo klasykę wypada pochwalić, a najnowsze filmy zgromić. Nieporozumieniem jest taka postawa.

No cóż, każdy ma inny gust ;-). Dla mnie to nadal pomyłka. Nominacja bardziej należałaby się "Diary of the Dead" (pomimo niewykorzystanego potencjału, zawartego w formule filmu).

whitepawel

Film był zgłoszony do festiwalu, zgłoszenie zaakceptowano, stąd nominacja. Każdy film może się ubiegać o walkę o Złotego Lwa, co nie oznacza, że film jest dobry, bądź zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones