PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469828}

Przetrwanie żywych trupów

Survival of the Dead
4,4 2 159
ocen
4,4 10 1 2159
3,3 3
oceny krytyków
Przetrwanie żywych trupów
powrót do forum filmu Przetrwanie żywych trupów

Poważnie, jeśli trylogia jest dla Was kultowa, Ziemia Żywych Trupów Was lekko rozczarowała, a Kroniki nawet bardziej, to nie oglądajcie proszę tego filmu. Wystawcie mu w ciemno ocenę w granicach 1-3, żeby nikt już nie dał się oszukać i przestańcie już interesować się następnymi produkcjami tego znakomitego niegdyś reżysera filmów grozy. Właśnie po to by zachować w sobie dobre zdanie na jego temat. Dziękuję.

ocenił(a) film na 2
whitepawel

Podzielam zdanie. Zakładając że "Ziemia żywych trupów" to był mocno naciągany średniak na 5/10, Survival to drętwe trzy.

Film sprawia wrażenie jakby brakło pieniędzy na absolutnie wszystko.

Większość filmu to farma, stajnia, albo farma koło stajni... itp itd. Efekty specjalne są do bani, nie ma w ogóle klimatu, zombie to jakieś karykatury a średnia wieku głównych bohaterów oscyluje gdzieś w granicach 60 lat.

Niestety widziałem jeszcze gorsze filmy (np. Zombie Strippers) stąd trójka.



ocenił(a) film na 3
SC10n

No już nawet Zombie Strippers, choć jest to zbliżony poziom dna, ma u mnie jedno oczko wyżej (4/10), bo wiedziałem że mam nie podchodzić do tego tytułu z powagą, Robert Englund był w nim taki jaki być powinien oraz, co w tym porównaniu najistotniejsze, nie było to "George A. Romero's Zombie Strippers".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones