PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847717}

Przewrotny umysł

Words on Bathroom Walls
6,7 2 197
ocen
6,7 10 1 2197
Przewrotny umysł
powrót do forum filmu Przewrotny umysł

a jak chorujesz na schizofrenie, jesteś sam"
Bardzo prawdziwe i bardzo smutne.
Dlaczego szacuje się choroby? Dlaczego choroby, zaburzenia psychiczne wciąż są traktowane w kategorii "nie chory, tylko wariat", albo "nie chory tylko, tak sobie wybrał" Mam nadzieje, że świadomość ludzi I sposób postrzegania osób ze schizofrenią i innymi zaburzeniami i fobiami będzie się zmieniać
Dobrze, ze film opowiedziany jest z perspektywy chorego nastolatka i o nastolatkach, bo do młodzieży należy przyszłość. To oni mogą zmienić ludzką mentalność i obalić przestarzałe, krzywdzące społeczne paradygmaty

U nas w Polsce to boźia leczy choroby a problemy psychiczne to wymysł lekarzy i zmanierowanych influencerek. W cóż za pięknych czasach przyszło nam żyć.

soulfly777kris

Mieszkam w Polsce i z całą pewnością mogę napisać, że kłamiesz.

Hildefix

Znasz raport problemów psychicznych u dzieci w Polsce i wiesz które miejsce zajmujemy w Europie w tych tematach ?

soulfly777kris

Pisałem o leczeniu chorób, fizycznych. O nich też pisales.

Hildefix

Na razie jedyne co napisałeś to to ze kłamię.

ocenił(a) film na 8

Zawsze jesteś sam. Niezależnie na co chorujesz. Po prostu niektóre choroby są bardziej premiowane od innych i można na nich więcej zarobić.

2222

szczegolnie jak ktos ma stopien niepelnosprawnosci 02-P bo za to najwiecej jest kasy z pfron dla pracodawcy

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Najwięcej zarabiają producenci lekarstw. I żeby chociaż te lekarstwa były skuteczne.

2222

Psychotropy to najgorsze co może być bo mają masę skutków ubocznych a poza tym drogie jak cholera

wydaje mi się, że przede wszystkim ludzie boją się chorób psychicznych (czy też raczej ludzi na nie chorujących)...

Przyszłość Polski leży w naszych rękach, przede wszystkim by dokonać mądrego wyboru podczas wyborów by nie iśc ślepo za rozdawaną kasą na nierobów i dzieciorobów,bo to właśnie uczy pislandia "Nie rób nic a i tak Ci będą płacić za to że siedzisz nic nie robisz i rodzisz tylko bachory które nawet nie będa umiały czytać i pisać bo najlepszy naród którym da się manipulować i sterować jak kukiełkami w teatrze"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones