PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184473}

Przeznaczone do burdelu

Born Into Brothels: Calcutta's Red Light Kids
7,6 5 782
oceny
7,6 10 1 5782
7,5 4
oceny krytyków
Przeznaczone do burdelu
powrót do forum filmu Przeznaczone do burdelu

zobaczcie co sie z nimi teraz dzieje dwoje z nim w stanch studiuje:) super!!!:)))
http://kids-with-cameras.org/news/

użytkownik usunięty
ania1987555

Fajnie : )))

Polecam inny film o człowieku, który również postanowił zmienić życie paru osób. Dokument na świetnym poziomie. Tytuł "Śmietnisko". Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
ania1987555

Smuci mnie tylko jedno.
Na koniec dokumentu zostało powiedziane, że Sucitra nie wyjechała z dzielnicy czerwonych latarnii, i tu moje pytanie - dziewczyna naprawdę tam została i jest nieszczęśliwa? Nikt po emisji dokumentu nie próbował jej pomóc? Ona była najzdolniejsza z tych dzieciaków i przykro, że jej się nie poszczęściło. Idę pogooglować o jej losie.

ocenił(a) film na 9
SteveFox

Jednak znalazłem odpowiedzi na swoje pytania ;]
Jeśli kogoś interesuje to podam:
- Avijit (20) studiuje na Uniwersytecie w Nowym Jorku
- Kochi (17) uczęszcza do prywatnym liceum w stanie Utah i uzyskuje najlepsze wyniki w klasie
- Manik (17) i Shanti (18) nadal uczą się w FutureHope i dobrze im idzie
- Tapasi (19) opuściła Saberę na własne żądanie i trzy lata temu wyszła za mąż
- Puja (22) cieszy się ze swojej pracy w centrum diagnostycznym i wyszła za mąż za lekarza
- Gour (23) wziął los w swoje ręce i również uczy się angielskiego. Jego plan związany z poszukiwaniem lepszego życia się powiódł
- Binod (24) studiuję w UK, za rok kończy studia, świetnie mu idzie
- Madan (23) rozpoczął studia prawnicze, jest maniakiem filmu, cieszy się życiem
i wreszcie..
- Suchitra (22) wyszła za mąż i wyjechała z Kalkuty
:)

ocenił(a) film na 8
SteveFox

wow :))) wlewa ciepelko w serce :) fajnie ze chociaz troche sie dobrego wydarzylo w tym morzu nieszczesc ludzkich..

SteveFox

Ciekawe czy te wyksztalcone za zachodnie pieniadze dzieciaki wrocą do Indii żeby pomagać tym biednym ludziom, czy zostana na zachodzie zeby wiesc dostanie zyciei narzekac jaki to bialy czlowiek jest zly ze nie pomaga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones