PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184473}

Przeznaczone do burdelu

Born Into Brothels: Calcutta's Red Light Kids
7,6 5 782
oceny
7,6 10 1 5782
7,5 4
oceny krytyków
Przeznaczone do burdelu
powrót do forum filmu Przeznaczone do burdelu

Malo jest problemow w naszym kraju, zeby jeszcze cudze ogladac?

wildcat

Nikt Ci nie kaze tego oglądac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wildcat

Proponuję oglądnij "Gulczas a jak myslisz", pozbędziesz się rozterek i nie będziesz zaprzątał sobie głowy problemami innych.

ocenił(a) film na 10
wildcat

Czlowieku ty sie k@#$! ciesz ze zyjesz w naszym kraju i masz takie problemy jak masz bo to tylko od ciebie zalezy czy masz problemy czy nie!!A nie zyjesz z mysla ze jeszcze kilka lat i bedziesz ruchany w d%#@ by zarobic na zycie bo tak robili wszyscy w twojej famili i dlatego zyjesz w burdelu

harvester2001

Za dużo czasu (tak jak ja (: ) macie, by odpowiadać na kolejną marną prowokację?

wildcat

tacy jak ty sa problemem naszego spoleczenstwa..

wildcat

niestety, ale musze przyznac racje wildcat

kogo to KUR** obchodzi?!?!

CcEan

i wlasnie dlatego ze was to nie obchodzi swiat wyglada tak jak wyglada
a gdybys sie urodzil na ich miejscu???
po prostu miales farta
nie cierpie takiej ciemnoty pogladowej
wiem ze nie wszystko wam wychodzi bo inaczej nie plulibyscie jadem na lewo i prawo i wiem ze ciezko sie wam do tego przyznac stad takie kwiatki jak powyzsze wypowiedzi

nawet nie wiecie jak wiele mozna zmienic jak sie tylko chce

p.s no chyba ze sie jest zawistnym , niedoinformowanym gumofilcem który z zazdrosci zapomina o innych

ocenił(a) film na 9
omerta2

no niestety ciemnogrod z niektorych wychodzi w ilosciach hurtowych, no ale paru takich ludzi tez powinno po tej ziemii chodzic... chociazby zeby moc zobaczyc, ze ograniczenie nie musi wynikac z przyczyn biologicznych, a jedynie z checi i uwielbienia stanu nicosci umyslowej...

denrike

a może cos o filmie jako filmie? bez przesłania..co sądzicie?

ocenił(a) film na 9
Monika_47

z technicznej strony bardzo dobrze, narracja, muzyka... wszystko tutaj sie dobrze komponuje... zdjecia sa idealne, dzieki nim mozna udowodnic, ze zwykly maloobrazkowy aparat jest wystarczajacym narzedziem, aby fotografie swietne robic...

ocenił(a) film na 9
wildcat

marna prowokacja. powinni cie zbanowac..

ocenił(a) film na 1
arsmoriendi

powinni banowac za wyrazanie wlasnej opinii, tylko dlatego, ze jest sprzeczna z Twoja?

ocenił(a) film na 10
wildcat

Ja uważam, że ten film jest absolutnie wart obejrzenia. Choćby po to, by spojrzeć z dystansem na swoje życie i swoje codzienne problemy. Poza tym jest to naprawdę bardzo dobrze nakręcony film dokumentalny, z rewelacyjnymi zdjęciami. Na mnie wywarł ogromne wrażenie. Owszem, generalnie zasmucał, ale tak to wszystko wygląda, to jest prawda i myślę, że naprawdę warto czasem zobaczyć coś prawdziwego, nie tylko bajkowe, pełne sztuczności i wymysłu, bardziej obfite w nasze pragnienia niż prawdę obrazy. Warto zobaczyć jak żyją inni, jakie mają problemy, lęki, jakie przepełniają ich emocje, a tu także jakie prawdy mogą nam przekazać, jeśli tylko zechcemy posłuchać... A sprowadzenie seansu filmu przedstawiającego życie innych tylko i wyłącznie do oglądania cudzych problemów -które jak wnioskuję wg Ciebie nie ma sensu, bo wokół pełno mamy problemów -zwykłe spłycanie(?)
'Tak wygląda prawda i dlatego powinniśmy na to patrzeć'. Jeśli chcemy. A jeśli Ty nie chcesz to wiedz choć dlaczego inni, np. ja chcą.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones