PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564941}

Przybrany syn

Foster
6,8 2 865
ocen
6,8 10 1 2865
Przybrany syn
powrót do forum filmu Przybrany syn

maaaasakra ta Zooey wygląda starzej od tego Aleca, źle czułabym się jakbym wyglądała starzej od faceta z którym jestem w związku, wyglądać jak starsza siostra byłoby dla mnie koszmarem

ocenił(a) film na 6
katja_18

Starzej że wyglądala to tam kij ... ale , ona jest brzydka jak cholera . Twarz jak koń , a jak się uśmiecha to aż soczewki z oczu wypadają . Ogromnie mnie irytowała . brrrrrr

Szczery69

Szkoda że niektórzy aktorzy nie mają takiego szczęścia w doborze do filmów z nimi ładnych młodych aktorek, Michael Fassbender miał więcej niż w jednym filmie np Fish Tank , Niebezpieczna metoda, Jane Eyre (fryzura aktorki w tym filmie nie przypadła mi do gustu).

katja_18

Jest wiele par, w których kobiet jest starsza od mężczyzny i nikomu to nie przeszkadza. I wielu mężczyzn woli starsze partnerki, dojrzalsze od ich rówieśniczek. To świadczy o Twoim skrzywionym spojrzeniu na związki, skoro uważasz za masakryczne, kiedy kobieta jest starsza od swojego partnera. Nie to jest najważniejsze w relacji, w której powinna liczyć się miłość.

szprota_mt

Nie mam skrzywionego spojrzenia, po prostu wolę czuć się młodsza, jest w tym jakaś delikatność, to ma związek z subtelnością, (która jest nieodzownym elementem tzw miłości a którą każdy postrzega inaczej), potrzebą bycia tą delikatniejszą, mniej doświadczoną. W takich relacjach jest wg mnie więcej świeżości i ekscytacji. Starsza wcale nie znaczy dojrzalsza, nie lubię generalizowania.

ocenił(a) film na 4
katja_18

Nie lubisz generalizowania, ale wmawiasz Nam ze lepiej gdy kobieta jest młodsza. To, że Ty tak wolisz i tak uważasz nie oznacza, że każdy.

berni_

nikomu niczego nie wmawiam tylko wyrażam opinie, od tego jest forum, zauważyłam że niektórzy ludzie mają na tej stronie tendencje do tłamszenia opinii innych, jakby nie mieli umiejetności werbalnych, nie wiem po co wchodzą na forum

ocenił(a) film na 4
katja_18

To Ty wolisz czuć się młodsza, a nie że lepiej gdy kobieta jest młodsza. Jeżeli tego jednego zdania nie potrafisz zrozumieć, to polecam powró do szkoły podstawowej - klasa 3: Temat lekcji: Czytanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 6
berni_

"wyglądać jak starsza siostra byłoby dla mnie koszmarem"...
ten temat tak mnie poruszył, że nie mogę przestać się śmiać :)))))) serio!

A tak między nami, przytoczę słowa Marka Twaina, które nie raz uratowały mnie od kompromitacji -
"Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpli­wości."

ocenił(a) film na 9
katja_18

o jeju, choćby to było najważniejsze jak wyglądają aktorzy.

kala996

nie napisałam że jest najważniejszy ale wygląd wpływa na całokształt odbioru

ocenił(a) film na 4
katja_18

A Twój wygląd na co wpływa?

ocenił(a) film na 6
katja_18

Już sam fakt, że można mieć we łbie takie siano, nie mieści mi się w głowie, ale żeby chwalić się tym publicznie?...

owczarnia

jesteś zryta /ty skoro obrażasz innych za wyrażanie opinii

ocenił(a) film na 4
katja_18

Opinie można wyrażać, ale mądre. Nie kompromituj się więcej narcyzie.

berni_

jesteś pomylony skoro uważasz że możesz określać które opinie są mądre a które nie, za kogo ty się uważasz? i kto tu jest narcyzem.

ocenił(a) film na 4
katja_18

Wszyscy dookoła widzę są pomyleni, tylko Ty jesteś zdrowa na umyśle. Więc żyj dalej w swojej wizji nieomylności i narcyzmu. Siano w głowie i siano w butach. Żegnam.

berni_

Twoja wypowiedź jest bez sensu, opierasz się na wszystkich jakby to było najważniejszym punktem odniesienia, tak na marginesie 4:2 nie określiłabym jako wszyscy, ale widze że lubisz generalizować

ocenił(a) film na 10
katja_18

Wszyscy, wszyscy...

angeldog

Ta aktorka JEST STARSZA od aktora grającego jej męża !!!

ocenił(a) film na 10
adso41

Dzięki, że to nam wszystkim "uświadomiłeś"... Tylko nie rozumiem po co, to się ma nijak do mojej wypowiedzi, a nawet do jej kontekstu. Chcąc zabłysnąć, raczej użyj smalcu...

angeldog

To było do katia_18.

ocenił(a) film na 10
adso41

to ja Cię sorry :(

katja_18

Nie ma to jak z taką perełką wyjść przed szereg:)

Parafino

perełką? (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones