PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692765}

Przyczajony tygrys, ukryty smok - miecz przeznaczenia

Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
6,1 4 206
ocen
6,1 10 1 4206
Przyczajony tygrys, ukryty smok miecz przeznaczenia
powrót do forum filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok - miecz przeznaczenia

Jeszcze do tego amerykański?

Animefun666

Skoro jest Donnie Yen to przynajmniej sceny walk będą ekstra. Z samym filmem to może być gorzej.

użytkownik usunięty
adamus0101

Donnie Yen Michelle Yeoh Ziyi Zhang + Jackie Chan Jet Li Daniel Wu Bolo Yeung Sammo Hung Tony Jaa Will Yun Lee - obsada marzeń!!

użytkownik usunięty

Jeszcze do tego Nicholas Tse Kane Kosugi Collin Chou Bingbing Li byłoby zaje******!!

i steven seagal

ocenił(a) film na 6
Awgwa

Nie! Tylko nie Steven Seagal, ale Ci powyżej...ohh ale się rozmarzyłam..

Rossellinique

Nie znasz się, Steven zrobiłby z tego filmu dzieło sztuki ;D

ocenił(a) film na 6
Awgwa

Ja tam w sumie wypowiadać się na temat jego aktorstwa i umiejętności innych wypowiadać nie będę, bo szczerze przyznam, że jeśli tylko napotykam na film z nim, to po prostu go nie oglądam. Po prostu nie lubię jakoś tego aktora, więc po co psuć sobie humor i filmowi ocenę, pewne jest jedno mi by bardzo w takim filmie nie pasował ;-)

ocenił(a) film na 8
Rossellinique


W czasach swojej świetności był moim zdaniem dobrym aktorem i bardzo lubiłem oglądać filmy w których grał.Teraz w "trudnych" scenach zastępuje go dubler -Polak swoją drogą.Dawniej jak był z nim nowy film to jak tylko znalazłem czas oglądałem go w pierwszej kolejności [no chyba że był film "chiński" z którymś z wyżej wspomnianych aktorów:)]Teraz chyba Steven robi filmy na ilość nie jakość choć ostatnimi czasy widzę lekka poprawę z względem tego co było kilka lat temu,ale filmy z nm oglądam tylko jak nie mam akurat nic lepszego.A zraziłem się kilka lat temu oglądając film (nie pamiętam tytułu) w którym w jakieś piwnicy walczy z kobietą,nożem rozcina jej ciało od ramienia po pierś a w trakcie walki co ujęcie, ta rana jej przeskakuje to na lewe ramię to na prawe.Nie wiem jak można było tak wielkiego błędu nie zauważyć i nie poprawić.Z reguły nie zauważam takich błędów ale ta rana była duża i to rzucało się w oczy bardzo ,że co scenę jest w innym miejscu:(

ocenił(a) film na 6
romek_krakow

Tak jak pisałam, ja na temat jego umiejętności aktorskich się nie wypowiem, a tym bardziej na temat tego czy stał się gorszym czy lepszym aktorem, bo po prostu omijam go jak tylko mogę.
Jeden jedyny film z nim który w całości obejrzałam to "Poza zasięgiem" i do dziś mam traumę po nim, bo tak fatalnego aktorstwa tylu osób dawno nie widziałam. Tyle niedociągnięć etc a zaznaczam że nie jestem jakoś wybitnie spostrzegawczą osobą jeśli chodzi o błędy w filmach.
Reszta to były urywki gdy coś z nim leciało w telewizji, teraz nawet urywków nie oglądam.

Też nie rozumiem jak można tego typu błędów nie zauważyć, od czego jest taka chmara ludzi ja się pytam? Co oni robili że nikt z zespołu tego nie zauważył to ja nie wiem. No już chociażby sama aktorka powinna tego dopilnować, w końcu jest odpowiedzialna za postać którą gra...

ocenił(a) film na 8

eh to byłoby piękne :)

adamus0101

Zdecydowanie jak jest Donnie Yen to walki będą ekstra. Koleś zna się na robocie ;) Poza tym wkurza mnie to, że Ameryka musiała się dołączyć do tego projektu... Boję się, że go schrzanią.... Chociaż Ostatni Samurai należy do moich ulubionych filmów to i tak nie ufam amerykańcom.. Oni są tylko dobrzy w prowadzeniu wojen... ;)

Animefun666

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Żaden następny film nie dorównał skali hitu "Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Hero" czy "Dom latających sztyletów".

Animefun666

bedzie wiekszy budzet dzieki temu

The_Fallen

Przecież ta seria jest na podstawie książek

bane4

ee i co z tego? co to ma wspolnego z tym co mowie

bane4

no dobra

The_Fallen

Dlaczego amerykanie zawsze wszędzie muszą się wpieprzać?! Mam nadzieję, że będzie ich w tym filmie jak najmniej.

Damar3478

W ogóle ich tam nie było. Widocznie tylko kase na produkcje dali.

Animefun666

OMG, latanie na linach część 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones