PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692765}

Przyczajony tygrys, ukryty smok - miecz przeznaczenia

Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
6,1 4 212
ocen
6,1 10 1 4212
Przyczajony tygrys, ukryty smok miecz przeznaczenia
powrót do forum filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok - miecz przeznaczenia

Ale o co chodzi? Jakaś inna panna zastępuje zjawiskową Zhang Ziyi! Nie rozumiem tej sytuacji. Panna Ziyi pociągnęła poprzednią część, a teraz ma nie wystąpić? Dlaczego? Za droga? Za stara? Grrrr! Film właśnie dużo stracił w moich oczach.

tomikan

Też tego nie rozumiem. Wspaniała Zhang Ziyi była najjaśniejszym punktem pierwszej części. Następczyni ma tak wysoko zawieszoną poprzeczkę, że raczej na stówę mnie zawiedzie :(

tomikan

Może dlatego, że zginęła w ostatniej scenie filmu...

Dariusz_Barszczak

Ta ostatnia scena nie była dosłowna i pewnie wcale nie zginęła. Ja jestem bardziej zaskoczony z tego powodu, że w tej części zagra Thanh Van Ngo. Ona też umie się bić, ciekawe jak wypadnie.

Damar3478

Cóż, ja niestety sądzę, że była całkiem dosłowna.
Azjaci uwielbiają tworzyć smutne i tragiczne zakończenia.
W przeciwieństwie do Europy/USA u nich nie ma tendencji do ożywiania bohaterów na siłę tylko po to, żeby zrobić happy edn.
Mnie martwi inna rzecz... obawiam się, że skoro za produkcję odpowiadają zupełnie inni ludzie (i tylko Chiny/USA), nic w tym filmie nie zostanie z magii oryginału.

ocenił(a) film na 8
tomikan

W ciekawostkach jest mowa, że ZZ by zagrała gdyby reżyserował Ang Lee.

tomikan

Nikt jej nie zastępuje, w filmie nie ma tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones