PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10334}

Przygoda wśród Ewoków

The Ewok Adventure
5,5 1 172
oceny
5,5 10 1 1172
Przygoda wśród Ewoków
powrót do forum filmu Przygoda wśród Ewoków

W jakich latach dzieję się akcja filmu odnosząc się do kinowych Gwiezdnych Wojen?
Odnośnie drugiej części pytanie to samo.

Chmiel

hmmm trudno określić bo jako tako niema dokładnie to powiedziane, ale jakoś krótko po powrocie jedi (tak przypuszczam), ale tak jak pisałem pewności nie mam.

ocenił(a) film na 6
Chmiel

Nieprawda, z tym co napisał kolega Impaler. Choć ma Sidiousa w awatarze, nie posiadł wszelkiej wiedzy - film dzieje się na oko jakieś 20 lat PRZED Powrotem Jedi. Otóż mamy tutaj małego Wicketta, który w szóstej części GW dowodzi wioską napotkaną przez głównych bohaterów.

DiegoTan

Wickett dowodzący wioską? Skąd takie rewelacja xD
Chirpa był dowódcą wioski w RotJ

Chmiel

obaj użytkownicy powyżej się mylą. Akcja Przygody Ewoków datowana jest na 3 ABY, więc na rok przed RotJ
http://starwars.wikia.com/wiki/Caravan_of_Courage%3A_An_Ewok_Adventure

Wookie_LG

Tytuł górnika roku otrzymuje: "Wookie_LG" !!! :D :D :D
Odkopałeś temat po 5 latach :)
Mimo wszystko dzięki za dyskusję. Tym bardziej, że dotyczy naszego ukochanego uniwersum.
Pomimo iż "Przygoda..." jest filmem raczej słabym to trzeba przyznać, że jest to PRAWDZIWY Spin-off.
Dzisiejsze "R1" to prędzej prequel (udany) a "Han..." to materiał na serial a nie film kinowy.

Chmiel

ten temat jest na wierzchu, nawet nie musiałem kopać. Po prosto po seansie byłem ciekawy co inny sądzą o tej bajce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones