PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392307}

Przygoda w Paryżu

Un Monstre à Paris
6,8 5 605
ocen
6,8 10 1 5605
Przygoda w Paryżu
powrót do forum filmu Przygoda w Paryżu

Jestem absolutnie zachwycona, oglądałam zarówno w wersji anglojęzycznej jak i
polskojęzycznej. Bajki Disneya to pikuś przy tym fantastycznie dopieszczonym dziele, ta
muzyka, ta grafika... mam nadzieję, że wypuszczą na nasz rynek na dvd

użytkownik usunięty
akasha84

Jestem tego samego zdania, perfekcja.

akasha84

Film jest już dostępny na DVD.

ocenił(a) film na 9
akasha84

dokladnie tak. Nie zdziwilo mnie nawet, ze Luc Besson mial z tym filmem cos wspolnego

akasha84

Francuzi to mają kreskę :) Bajka fantastyczna. Aż miło się oglądało napisy końcowe, gdzie było widać ich wirtuozerię w rysunku. Też stwierdziłem, że Disney robi gorzej, do tego w kółko to samo, chyba już brak im jakichś niebanalnych pomysłów.

ocenił(a) film na 6
akasha84

Jestem rozczarowana, że potwór-pchła rozumie, gra na instrumentach i... jest pchłą, ale przecież to kreskówka :-) Macie rację, pięknie się ogląda tą bajkę- rysunki są zachwycające. Postacie przerysowane, patykowate, ale miasto, wieża, teatry- zachwycające :-)

użytkownik usunięty
kat_g

To przerysowanie postaci dodawało im uroku :) I masz rację miasto, teatry, wieża - cudeńko. Choć ja najbardziej kocham w tej bajce soundtrack. Vanessa Paradis i M sprawili, że z przyjemnością słucham piosenek z bajki i to po francusku, choć nie lubię tego języka. Genialne i zgadzam się z założycielką tematu - lepsze od Disneya

ocenił(a) film na 8
kat_g

Ale pchła równie dobrze może być interpretowana jako akceptacja odmienności, a przede wszystkim ktoś, kogo się spycha na margines, a posiada on Szczere Serce. To nie tylko przygoda i wyśmienicie nakręcona ''bajka''.
Druga nasza francuska animacja. Drugie pozytywne zaskoczenie. Znów bardzo dobra zabawa.
pozdrawiam

djrav77

A jaka jest pierwsza francuska animacja? :)

akasha84

Pierwsze skojarzenia: "Upior w operze", "Ratatuj", "Dzwonnik z Notre Dame" i "Piraci" z Aardmana. Swietna animacja!

akasha84

Również jestem zachwycony!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones