PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679859}

Przygoda w pociągu

Le Temps de l'aventure
5,6 488
ocen
5,6 10 1 488
Przygoda w pociągu
powrót do forum filmu Przygoda w pociągu

podobał mi się

ocenił(a) film na 8

Nie zgadzm się z poprzednimi opiniami. Film wart obejrzenia. Jeżeli ktoś oczekuję wartkich zwrotów akcji i morza wyznań miłosnych to nie polecam. Film wrażliwy i delikatny z subtelną muzyką w tle. Dla mnie 8/10

kaajka

Mnie również ale jak widać po pozostałych komentarzach francuskie kino trzeba umieć oglądać...

ocenił(a) film na 8
kaajka

Ale tu właśnie było "morze miłosnych wyznań", jednakże ukrytych dla wielu widzów, którzy zapewne z braku dojrzałości tego nie dostrzegają.
Doskonale dobrani aktorzy do swych ról.

ocenił(a) film na 10
kaajka

Zgadzam się z Tobą .Film wywarł na mnie duże wrażenie ,szczególnie sceny bliskości .Aktorzy bardzo dobrze grają czuję to napięcie i namiętność między nimi .Cieszą się każdą chwilą spędzoną razem bo wiedzą że to trwa krótko i zaraz ich drogi się rozejdą .W moim scenariuszu on ją odnajduje po kopercie z adresem i są razem :))

ocenił(a) film na 8
kaajka

Zgadzam się, film naprawdę wart obejrzenia. Jakże inny od hollywoodzkiego plastiku, którym epatują nasze kanały telewizyjne i multipleksy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones