PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32997}
6,4 1 950
ocen
6,4 10 1 1950
Przyjaciółka na śmierć i życie
powrót do forum filmu Przyjaciółka na śmierć i życie

Film naprawdę interesujący, w związku z tym że niezwykle lubię oglądać takie filmy prosiłabym o podanie kilku innych propozycji ;) Oczywiście jeśli ktoś zna jakieś podobne filmy, dziękuję z góry ;)

Aaronita

ale chodzi że thriller czy że taki o problemach? narkotyki alkohol itp? ;)

ocenił(a) film na 10
ShadowOfMyMemories

wydaje mi się że w wypadku tego filmu jedno wiąże się z drugim ponieważ możemy zaobserwować takie zjawiska i jest to dramat lub tez thriller w jakimś sensie.

Aaronita

hmm... 'requiem dla snu' pewnie oglądałaś ;p 'klass' może być 'bang, bang you're dead', 'my dzieci z dworca zoo', 'mów' może akurat któryś wpadnie Ci w oko ;))

ocenił(a) film na 10
ShadowOfMyMemories

'Requiem dla snu' rzeczywiście oglądałam, mocny film. Dziękuję za propozycje ;)

Aaronita

Polecam więc "Osiem milimetrów" z Nicolasem Cage'em i Joaquinem Phoeniksem. Rewelacja.

Aaronita

Ja znam jeszcze "Trzynastka" całkiem fajny;)

Aaronita

jeżeli chodzi o narkotyki, to chyba klasycznie trzeba wspomnieć o "Panic in the needle park" xD

gabsa

To thriller, zresztą jeden z lepszych jakie widziałem. A muszę powiedzieć iż naoglądałem się dużo filmów w swoim życiu. Co do filmów wymienoionych powyżej jeśli chodzi o prochy to jest jeszcze spun. Widziałem prawie wszystkie są świetne zwłaszcza requiem, dzieci z dworca zoo, klass(ale to inny temat bo o dokuczaniu i jego konsekwencjach), thirteen. 8mm ma część drugą, lecz nie dorasta jedynce do pięt.
Jeszcze polecam romper stomper też mocny ale to o skinhedach w Australii ze świetną kreacją Russella Crowe'a http://www.filmweb.pl/f9225/Romper+Stomper,1992

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones