PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191324}

Przyjaciele

The Last Kiss
6,6 5 373
oceny
6,6 10 1 5373
6,7 3
oceny krytyków
Przyjaciele
powrót do forum filmu Przyjaciele

8/10

ocenił(a) film na 8

Obejrzalam wczoraj ten film. Chcialam zobaczyc cos, co mnie 'odmodzy'. Wpadlam w maly dolek no i z filmem niestety rowniez zle trafilam, bo on jeszcze bardziej mnie pograzyl. Po jego obejrzeniu czuje sie rozdtarta wewnetrznie (to jest komplement dla filmu). Glownego bohatera chyba nie powinno sie darzyc sympatia, myle sie? Swietna gra aktorzka Zach'a. Mam do niego sentyment. Ciekawe watki poboczne, pokazujace ze w zyciu nie ma tak rozowo i najgorsze co tylko moze nas spotkac to rutyna. Tylko jak sobie z nia poradzic? ;)

ocenił(a) film na 8
patrycja_marszalek

Właśnie to jest w filmie najlepsze, że mimo, że główny bohater bardzo skrzywdził swoją dziewczynę i zachował się strasznie, to łatwo się wczuć w jego sytuację, niepewność, strach przed definitywnym końcem beztroskiego życia i zagubienie.Trochę się z nim identyfikuję w tej kwestii, więc nie potrafię go całkiem potępić.Widać, że kochał swoją dziewczynę, tylko poprostu się pogubił.
Postaci są największym plusem filmu, bo historia może się wydawać prosta i banalna, ale ciekawi bohaterowie czynią ją interesującą.
Postaci są świetnie zagrane i napisane, choćby rodziców głównego bohatera, jego przyjaciół a nawet kochanki która jest trochę naiwna, ale o dziwo sympatyczna i symbolizuje wszystko to co główny bohater traci-beztroskę i wolność.Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałam.A Zacha uważam za jednego z najlepszych aktorów w swoim pokoleniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones