PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794622}

Przykładny obywatel

Cold Pursuit
6,0 8 715
ocen
6,0 10 1 8715
Przykładny obywatel
powrót do forum filmu Przykładny obywatel

Toż to przecież remake skandynawskiego filmu "Obywatel Roku". Ach ci Amerykanie ... :/

Laurens47

Dokładnie

dlugikrf_filmweb

Swoją drogą w stopce na górze jest błędny kraj produkcji :)

Falkor1

Nie do końca. Film jest zrealizowany w koprodukcji - Wielka Brytania, USA, Kanada, Norwegia. Po prostu za mało krajów jest wymienionych.

Laurens47

To się rzuca od razu na myśl. Ci którzy widzieli świetny film ze Skandynawii od razu skojarzą.

ocenił(a) film na 6
Laurens47

Z tym że tutaj to sam reżyser "Obywatela roku" nakręcił remake własnego filmu

Laurens47

To samo było z "dziewczyną z tatuażem " . Skandynawska wersja o wiele lepsza

ocenił(a) film na 6
Laurens47

Zgadza się.

Laurens47

To samo pomyślałem po opisie i właśnie chciałem o to zapytać. W takim razie daruję sobie seans.

Laurens47

nieprawda tamten to komedia ten dreszczowiec

Laurens47

Nie tyle remake co kalka oryginału. Większość scen jest niemal identyczna, dialogi też. Do norweskiej wersji dodano angielski dubbing, więc nie ma tutaj argumentu, ze Amerykanie nie lubią filmów z napisami. Dla mnie produkcja zupełnie bez sensu.

ocenił(a) film na 6
marcin261287

Ale po cn robic po tak krotkim czasie remake i jeszcze ten sam rezyser.

ocenił(a) film na 7
Laurens47

Hahahaha - siedze, patrze, myśle - przecież to już widziałem - nie no - aż tak pijany nie jestem. Deja Vu?. Ale jak - przecież to 2019 r. Taaaa dam - dzięki za podpowiedź ;-).

Laurens47

Magia Hollywood

Laurens47

A już myślałem, że mam coś w rodzaju deja Vu :)

Laurens47

A "dziewczyna z tatuazem " to niby co. Kasa się liczy

Laurens47

Chyba Amerykanie wolą swoje, opatrzone już twarze aktorów, ale oczywiście jest to też formuła pójścia na kasę. Zrzucam na c+, bo trochę mi wstyd - że nie oglądałem oryginalnego Efter brylluppet , ale zobaczyłem After The Wedding. Bardziej niż Force Majeure - podobał mi się Downhill (ale tu też włączyło mi się deja vu). A teraz w pierwszej kolejności Cold Pursuit, zamiast Kraftidioten - do nadrobienia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones